Dünyaca ünlü gazeteciler paylaştı... Erdoğan, bin Selman’ı böyle yalvarttı!

Mısırlı aktivist ve gazeteci Amr Abd el-Hady, Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD kuklası Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman’la ilgili çok konuşulacak bir video paylaştı.

13 Ekim 2018 Cumartesi 12:48

 yeniakit.com.tr  Mısırlı aktivist ve gazeteci Amr Abd el-Hady, Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD kuklası Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman’la ilgili çok konuşulacak bir video paylaştı.

Suudi Arabistan’ın, İslam dünyasındaki rezil durumu artık mizaha dökülmeye başlandı. Dünya genelinde tanınmış ünlü gazeteciler, Türkiye’nin İslam dünyasındaki öncü rolünü, Suudi Arabistan’ınsa rezil durumunu anlatan videolar paylaşmaya başladı.

Erdoğan, bin Selman’ı yalvarttı

Mısırlı aktivist ve gazeteci Amr Abd el-Hady, Instagram hesabından bir video paylaştı. Yapılan montaj amatör de olsa, işlediği konu açısından oldukça ses getiren videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkesini rezil duruma düşüren Muhammed bin Selman’ı önce patakladı, sonra yalvarttı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 12:48

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mart 2019