• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dört dörtlük karar! Sapkın Murat Övüç rezilliğine geçit yok

Yeniakit Publisher
2023-08-07 12:49:00 -
Dört dörtlük karar! Sapkın Murat Övüç rezilliğine geçit yok

Sosyal medya paylaşımları ile ahlaksız yaşam tarzını topluma teşhir ederek gündeme gelmek için çırpınan Murat Övüç'ün kepazeliğine geçit vermedi. Takdir toplayan kararı veren Samsun Valiliği yaptığı açıklamada programın toplumun milli ve manevi değerlerine aykırı olduğunu bildirdi.

Samsun Valiliği, eşçincel sapkın Murat Övüç ile ilgili takdir toplayan bir karara imza attı.

Samsun Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden konuya dair şu açıklama yapıldı:

“Bir organizasyon firması tarafından ‘Kadınlar Matinesi’ adı altında ilimizde gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikle ilgili olarak vatandaşlarımız, Valiliğimize ulaşmış ve programın toplumun milli ve manevi değerlerine aykırılık teşkil ettiği, yapılmasının kamu esenliğini olumsuz etkileyeceği yönünde rahatsızlıklarını iletmişlerdir. Bu sebeple; önünüzdeki günlerde Bafra ve Atakum’da düzenlenmesi planlanan etkinliklere 5442 sayılı Kanunu’nun 11 (c) maddesi ‘İl sınırları içinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, tasarrufa müteallik emniyetin, kamu esenliğinin sağlanması ve önleyici kolluk yetkisi valinin ödev ve görevlerindendir. Bunları sağlamak için vali gereken karar ve tedbirleri alır.’ uyarınca müsaade edilmeyeceği, kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Sapkın Murat Övüç’ün 22 Ağustos’ta yapacağı etkinlik için Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Böyle bir etkinliğin yapılmasına müsaade etmeyiz” ifadelerini kullanmıştı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

OMUT

Bu gö...ü bozuk sapık lgbt'li yi savunan bir chp ZİHNİYETİ var ama bu ne kadar rezilce bir şey otanmaz lar.

Cemal Muhammed Tengiz

Bu şekilde ünlü olmak isteyen kimseler defolup Avrupa'ya gitmeli
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23