Dondurma köylüleri 11. iftar yemeğinde buluştu

Çanakkale’nin Çan ilçesindekiDondurma köylüleritarafından gelenek hale getirilen ve bu yıl 11.

19 Mayıs 2019 Pazar 14:40
Dondurma köylüleri 11. iftar yemeğinde buluştu

Çanakkale’nin Çan ilçesindekiDondurma köylüleritarafından gelenek hale getirilen ve bu yıl 11.si düzenlenen Dondurma köyü ve Kilimli obası iftar yemeği Çan Mesleki ve TeknikAnadolu Lisesi Kültür Çadırında gerçekleştirildi.


İftar yemeğine Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Orhan Arslan, MHP İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, İlçe Müftüsü Mustafa Korkmaz, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


Dondurma Köyü İmamı ve Çan Demirci Camii İmamı Halil Sarıoğlu’nunönderliğinde, iftar yemeğinden önce Kur’an-i Kerim Tilaveti okunarak, ilahiler söylendi. İftar yemeğinden sonra çocuklar için etkinlikler düzenlendi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 14:40

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Haziran 2019