"Dolarını bozdurana akaryakıt bedava"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı sonrasında esnafın düzenlediği çeşitli dolar bozdurma kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. İzmir'in Tire ilçesinde bir akaryakıt istasyonu dolar bozdurma kampanyası gerçekleştirdi ve indirime gitti.

12 Ağustos 2018 Pazar 21:58
"Dolarını bozdurana akaryakıt bedava"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısının ardından Türkiye'nin pek çok yerinden çeşitli kampanyalar ve katılımlar olurken, ilk defa akaryakıt konusunda bir işadamı kampanya yaptı. Tire'de hizmet veren bir petrol istasyonunun sahibi olan AK Parti Tire Gençlik Kolları Eski Başkanı Efdal Gül, yaptığı çağrıyla, vatandaşları dolar bozdurmaya çağırdı.

300 dolar ve üzeri para bozdurup dekontunu istasyona getiren herkese, 30 liralık akaryakıt ya da LPG ücretsiz olarak verilecek.

Kampanyanın başladığını belirten işadamı Efdal Gül, “ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimleri oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz” dedi.

Bahçeli'den partililere dolar talimatı!

Ümmet Türkiye için seferber oldu!

Kadir Mısıroğlu'ndan 'ABD' yorumu: Sonu Moğollar gibi olacak

Türk çelik şirketlerinden Trump'a hodri meydan!

Amerikan mandacılığı genlerinde var! "Papazı ver kurtul" diyenler Kurtuluş Savaşı'nda da "Ülkeyi ver kurtul" demişler...

Erdoğan çağrı yaptı, vatandaşlar seferberlik başlattı

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 21:58

YORUM YAZ

  • kamil güneşkamil güneş7 ay önce
    Demekki akaryakıtcılarsüper para kazanıyorlar. 300 dolarbozdurana30liralık akaryakıt bedava veriyorlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019