• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar: Sahte savcı, Adliye'de savcıyı kandıracaktı

Yeniakit Publisher
2023-11-28 17:15:00 -
Dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar: Sahte savcı, Adliye'de savcıyı kandıracaktı

A.P. isimli şüpheli, kendisini Cumhuriyet savcısı olarak tanıtarak geldiği Şanlıurfa Adliyesi'nde cezaevi savcısıyla görüşmesinde yakayı ele verdi.

Sahte kimlikle kendisini savcı olarak tanıtıp cezaevindeki yakınlarının işlerini hızlandırmaya çalışan zanlı, Şanlıurfa Adliyesi'nde yakalandı.

A.P. isimli şüpheli, kendisini Cumhuriyet savcısı olarak tanıtarak geldiği Şanlıurfa Adliyesi'nde cezaevi savcısıyla görüşme talebinde bulundu.

Cezaevi savcısıyla görüşmesinde kendisini Ankara'da görev yapan Cumhuriyet savcısı olarak tanıtan A.P, ceza infaz kurumunda olan dayısı M.K'nın işlemlerini hızlandırıp hızlandıramayacağını sordu.

Cezaevi savcısı, hareketlerinden şüphelendiği A.P'den kimliğini göstermesini isteyerek, görevine dair detaylar öğrenmek istedi.

Sahte kimliği gösteren şüphelinin çelişkili beyanlarda bulunması üzerine cezaevi savcısı, başsavcılığa bildirdi. Yapılan araştırmada, A.P'nin sahte kimlik kartı kullandığı tespit edildi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Adliyede görevli polisler tarafından gözaltına alınan zanlı, savcılıktaki işlemlerinin ardından sevk edildiği hakimlikçe tutuklandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gültekin

ÜLKEMİZDEKİ EĞİTİM KURUMLARI ARTMASINA RAĞMEN BU SAHTEKARLIKLARI NİÇİN YAŞIYORUZ*, EĞİTİMDE BİR HATAMIZ VAR AMA NEDİR? BUNU EĞİTİM UZMANLARIMIZIN BULMASI VE GİDERMESİ GEREKİR, AKSİ HALDE BÖYLESİ OLAYLARA MÜNFERİT OLAYLAR DEYİP GEÇİŞTİRİR İSEK KÖTÜ ÖRNEK HER DAİM GÖZLE GÖRÜLMEYEN, CANLI MİKROBA BENZER.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23