• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde seyirciyi neler bekliyor?

TRT1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, nefesleri kesmeye devam ediyor. Peki Diriliş'in bu haftaki bölümünde neler olacak?

Yeniakit Publisher
2018-06-06 12:42:00 - 2018-06-06 12:46:39
Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde seyirciyi neler bekliyor?

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 121.bölümüyle sezon finali yapıyor. Bu sezona yine damga vuran dizi ilgiyle takip ediliyor. Peki Diriliş'in bu akşamki bölümünde neler olacak? 

"Cihan sulh ve huzur isterse Türk'e düşmanlık etmeyeceklerini öğrenecekler" diyen Ertuğrul bey savaşı başlatıyor.

121.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey,  Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti.

Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı.

Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı

Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı  Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…
 
Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı  Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi?

Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDEN TAHMİNLER...

Noyan, Ertuğrul  Bey'i elinden kaçırdı. İntikam için tez Alongaya'ya haber verdi. Lakin Alongaya'ya haber gelmeden Osman'ı öldürmeye çalışıyor. Fakat Osman ölmeyecek çünkü yaptıkları hain planlar yerini bulmayacak.

Sultan  Gıyaseddin  Günalp'i  Konya'ya çağırıyor. Sebebi ise Moğol belasına karşı tedbir almak.

Fakat Günalp  Konya'ya gideceği sırada Eynece ve Karamış tarafından pusuya düşürülecek. Alongaya'nın  Günalp'e bakışı her şeyi açıklıyor.

"Gök yeleli atlarımızla, ufukları aşana dek gün doğumundan, gün batımına Allah'ın adaletini yayana dek durmayacağız." diyen Ertuğrul yeni sezon için savaş sinyallerini verdi.

diriliş-121-izle

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı