Seçim 2019 Sayfası

Ertuğrul'un peşine düştüğü sandıkta ne var? Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul yeni sezonun ilk bölümü olan 122. bölümle ekranlara geldi ve yine reyting rekorları kırdı. Söğüt’e yerleşen Ertuğrul ve obası hem Moğul hem de Söğüt’deki halkın arasına sızmış Dragos ve askerlerinin saldırısı altında. Ertuğrul Bey’in yokluğundan faydalanmak isteyen Umur Bey ve kızı İlbilge ise Kayı Obasına baskın verip devleti adına verdi istemekte. Ertuğrul ise Aksakallılarla Konya’daki sandığın peşinde. Peki DirilişErtuğrul 123. Bölüm de neler olacak? Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14 Kasım 2018 Çarşamba 09:05

Diriliş Ertuğrul yeni sezonun ilk bölümü olan 122. bölümle ekranlara geldi ve yine reyting rekorları kırdı. Söğüt’e yerleşen Ertuğrul ve obası hem Moğul hem de Söğüt’deki halkın arasına sızmış Dragos ve askerlerinin saldırısı altında. Ertuğrul Bey’in yokluğundan faydalanmak isteyen Umur Bey ve kızı İlbilge ise Kayı Obasına baskın verip devleti adına verdi istemekte. Ertuğrul ise Aksakallılarla Konya’daki sandığın peşinde.  Peki DirilişErtuğrul 123. Bölüm de neler olacak? Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 122. Bölümle yeni sezona merhaba dedi ve daha ilk bölümüyle izleyicilerden tam ton aldı. 122. Bölümle Ertuğrul ve obasının Söğüt’e yerleştiği, Moğulların tüm baskılarına rağmen bölgeye huzur ve güven verdiği görüldü. Ertuğrul’un güçlenmesini istemeyen Bizans kırıntıları ve Moğullar, sinsi planlarla Ertuğrul ve Kayı Obası’na saldırmanın peşine düşer. 14 Kasım Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 123. Bölümde neler yaşanacak?

Ertuğrul’u Moğulların elinden kurtaran Aksakalı, Sultan Alaattin’in planının Ertuğrul’a açıklayarak “Sultan Alaattin gizli bir hazırlık tertip etmişti. Sarayda gizli bir yerde bir sandığın içine saklandı. Maalesef orda ölmüş.” der.

Selçuklu emiri Bahaattin’den sakladığı emaneti istenir. Peki Emir Battin’den istenilen emanet nedir? Osman, İlbilge’ye “Sen yalan söyleyerek sana olan itimadımızı sarstın. En çok da babamı kıracağını yanarım” diyerek İlbilge'nin ihanet ettiğini ima eder. Ertuğrul “İmanda adaletli cihana hükmedenlerin gayri vakti gelmiştir.” Tüm kirli oyunları bozmak için harekete geçer. Sandığa ulaşmak için gizli bir geçinin olduğunu öğrenen Ertuğrul ve Alpleri Sultan Alaattin’in sakladığı emaneti bulabilecek mi? Umur Bey ve kızı İlbilge Kayı Obasına yerleşecek mi? Gündüz, Umur Bey ve İlbilge’nin planını bozabilecek mi?

İlbilge, Kayı Obası'nda vergi toplamak için harekete geçiyor. Peki İlbilge Kayılardan vergi alabilecek mi?

Hande Soral kimdir? Diriliş Ertuğrul oyuncuları İlbilge Hatun kimdir?

Umur Bey tarihte gerçekten kimdir? Diriliş Ertuğrul'daki Umur Bey'in hayatı

Eser Karabil kimdir, nereli ve kaç yaşında? Eser Karabil Diriliş Ertuğrul’da kimi oynayacak?

Ünal Silver kimdir? Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları Umur Bey kimdir?

Diriliş Ertuğrul’un Gündüz'ü Arif Diren kimdir?

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Kasım 2018 Çarşamba 09:05

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Nisan 2019