Diğerleri ölünce kalan terörist böyle teslim oldu

TSK'nın terör örgütüne yönelik operasyonları hız kesmeden devam ediyor. Ağır kayıplar sonrası bazı teröristler hayatta kalabilmek için teslim olmaya başladı.

13 Temmuz 2018 Cuma 10:56

Türkiye, terörle mücadeleyi son yılların en yüksek seviyesine çıkardı. Terör örgütlerine Suriye ve Irak'ta da büyük darbeler vuruldu. Örgütün sözde yönetim kadrosundan birçok terörist, Mehmetçik tarafından etkisiz hale getirildi.

PKK'YA DARBE ÜSTÜNE DARBE

Operasyonlara devam eden Türk askeri, Bitlis Sehi Ormanlarında bir grup teröristi sıkıştırdı. Çıkan çatışmada çok sayıda PKK'lı öldürülürken, korkudan teslim olanlar da vardı.

TESLİM OLAN TERÖRİST

Yanındaki teröristlerin tek tek öldüğünü gören PKK'lı silahını bırakarak teslim olmayı tercih etti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 10:56

YORUM YAZ

 • kayserilikayserili8 ay önce
  BU SEREFSIZLERI PKK KIYAFETLERIYLE RESIMLERINI CEKIN ONDAN SONRA SOYUNDURUN. EN ETKIL PROPAGANDA KIYAFETLI PKK TESLIMI RESIMIDIR.
 • cihadcihad8 ay önce
  gardaş teslim almak yok lütfen bunlar çoluk çocuk demeden haince katlettiler insanlarımızı bunları besletmeyin bize kameraya almayın kayıta almayın yokoldu gitti bu kadar
 • mehmet soylumehmet soylu8 ay önce
  malın teki olmasa pekaka ya katılmazdı, bildiği bir şey yok, ,indirinde kargaların karnı doysun.
 • mevlütmevlüt8 ay önce
  adamım hayraola ...donuna kadar soymuşlar, soyunmuşsun...bu dağlar senin di... ne oldu....herkesi tehdit ediyordun, olmadı öldürüyordun....e.... girmenin sonu budur işte....beyinsiz siyonist nefer...
 • Kor GenerelKor Generel8 ay önce
  Askerin işi teröriste merhametli olmak değildir biz size boyle bı yetkı vermıyoruz benim askerime poliseme sıkanın hayatta nefes almaya hakkı yoktur kendinize gelin kurşununuz mu bitti bir yerden size bu aklımı verdıler bu mıllet oldureceksın dıyor onlar cok can yaktı alıp getırmeyeceksın arkadas
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU8 ay önce
  ONLAR BU İMKANI YAKALASAYDI ASKERİMİ VURUP ŞEHİT EDERLERDİ.BİZİMKİLERDE İŞTE BÖYLE HOŞGÖRÜ VE MÜSAMAHA GÖSTERİR.OLMAZ.VURUN BU KÖPEKLERİ.
 • PolatPolat8 ay önce
  Görüntüyü almışsın, köpek soyu teslim olmuş..... Hapiste ne olacağı belli. Bir kaç yılda dışarı çıkar, çünkü bizde adalet kurumu çökertildi, artık doğru çalışmıyor yazık ki.
 • kayıkayı8 ay önce
  sıkın kafasına yabani hayvanlar sebeplensin derim.ne uğraşıyoruz resmi işlerle.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Mart 2019