• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

DHKP/C’lileri savunan Tanrıkulu, Gergerlioğlu özür dilemiyorlar!

Yeniakit Publisher
2024-02-08 10:12:00 -
DHKP/C’lileri savunan Tanrıkulu, Gergerlioğlu özür dilemiyorlar!

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun, "DHKP/C’lileri savunan Tanrıkulu, Gergerlioğlu özür dilemiyorlar!" başlıklı yazısı...

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun bugünkü yazısı...

DHKP/C terör örgütünün, Çağlayan Adliyesi’ne ikinci saldırısı ve polise sıktığı kurşunlarla ilgili olarak, biz bekliyoruz ki, CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu bir özür dilesin..

Bekliyoruz ki, bize Müslümanlık taslayan ama ateistlerin yönetiminde olduğu HDP’den milletvekilliğini kendisine yakıştıran Ö. Faruk Gergerlioğlu, bir özür dilesin..

“Biz, cezaevinde olan insanların mektuplarına aracılık ederek, asla onların örgüt üyeliklerine destek vermedik. Kendilerinin masum olduğunu sanıyorduk. 6 Şubat tarihli Çağlayan Adliyesi önündeki saldırı, onların masum olmadıklarını ispatladı. Son saldırı ile anladık ki, bu iki terörist lehine verdiğimiz soru önergeleri, yaptığımız açıklamalar, yaptığımız paylaşımlar, yanlışmış. Haksızmış. Bizi de kullanmışlar. Halkımızdan özür dileriz. Halkımız bizi affetsin. Ölen vatandaşımızın ailesi bizi affetsin.. Yaralı polislerimiz bizi affetsin. Mahcubuz. Bundan sonra, cezaevinden gelecek her mektubun sözcüsü olmayacağımıza, araştıracağımıza, sonra kamuoyu ile paylaşacağımıza söz veriyoruz..” desinler..

Ne gezer?
ÖNE ÇIKAN VİDEO

DHKP/C’li teröristler cezaevinde iken, “Gardiyan şöyle yapmış” deyip, soru önergesi veren..

...YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İzmit körfezli

neden özür dinlesinler tepki olmasa leşleri mezara tek başlarına atarlar şimdi onlar ve diğerleri çok acı içinde matemdelerdir

Nadim hatipoğlu

siyaset başka bir şey 
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23