Dezavantajlı öğrenciler yararına kermes

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler dezavantajlı öğrenciler yararına kermes düzenledi.

23 Nisan 2019 Salı 11:11
Dezavantajlı öğrenciler yararına kermes

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler dezavantajlı öğrenciler yararına kermes düzenledi.


Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen kermeste öğretmenler, öğrenci velileri ve personel tarafından hazırlanan yiyecekler satışa sunuldu. Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı “Genç Umutları Sahip Çık” projesi kapsamında dezavantajlı öğrenciler yararına kermes düzenledi.


Jandarma Alay Komutanı Albay Ercan Atasoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Kazım Çoban, Mehmet Altındağ ve çeşitli siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra eğitim camiası kermese katıldı.


Okulun felsefe zümresinin hazırladığı ‘Felsefe Sokağı’nın açılışı ile başladı. Okulun halk oyunları ekibinin gösterisi ile devam eden program davetlilerden yoğun ilgi gördü.


Okul Müdürü Mehmet Küçük, projenin yürütülmesinde emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve misafirlere teşekkür etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Nisan 2019 Salı 11:11

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019