• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Devlet Bahçeli'den çok konuşulacak Osmanlı İmparatorluğu açıklaması

Yeniakit Publisher
2024-02-13 10:45:00 - 2024-02-13 11:57:23
Devlet Bahçeli'den çok konuşulacak Osmanlı İmparatorluğu açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Bahçeli, "Osmanlı İmparatorluğu Türk'tür." diyerek, MHP'nin millet anlayışının bütünleştirici olduğunu ifade etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

Tarihe bakmadan atılacak her adımın yapılacak her hamlenin kuşaklar arasında kopukluklar yapacağını düşünüyorum. Anadolu coğrafyasının vatan olması her şeyden evet milli birlik ve kardeşlikle ortaya çıkmıştır.

Partimiz tam 55 yıldır gücünü milletten alan siyasal bir düşünce hareketidir. Millet olmakla milli devletler doğmuştur. Milliyetçilik bu gerçeğin şuurla kavranmasıdır.

Alper Gezeravcı açıklaması

Yaklaşık 3 haftalık uzay görevinden Alper Gezeravcı ile övünmemiz millet olma halinin mümtaz bir sonucudur. Bu vesile ile Alper Gezeravcı kardeşimize hoş geldiniz diyorum. Dünyayı Türkçe okumanın yanında artık uzaya da Türkçe yaklaşmanın vakti gelmiştir. Bugünün yağlı boyası yarınların paha biçilmez bir tablosudur.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Özgür Özel'e tepki

Muhalefet iflas bayrağını çekti. Ne CHP'nin ne de silik muhalefet partilerinin vizyonu ülkemizin geleceğiyle örtüşmemektedir. Özgür bey demli çay içip içmediğimizi merak etmiş. Çayı severiz açık olursa daha çok severiz. Özgür bey ayakkabı mağazası gibisiniz. Özgür bey canın demli çay mı çekiyor senin için de çay ayıralım demi çaydan başka maksatla isteyeceksen söylediğimiz sözlere alınma. Demlenmiş, dejenere olmuş siyasete 'hayır' diyoruz.

CHP kısık ateş altında, gizli pazarlıklar sarmalında, sandık ittifakı kisvesiyle DEM'in yani PKK'nın çekim alanına girmiştir.

Büyükerşen'in sözleri CHP'nin özetidir

Büyükerşen'in sözleri CHP'nin özetidir. 'Bu parti nasıl adam olacak' diyen Büyükerşen esasen haklıdır. CHP'nin adam olabilmesi asla ve kata mümkün değildir. Bir Haçlı kafasıdır. Türklüğe karşı 1000 yıldır sinmiş kin ve nefret saklandığı yerden yeniden doğmuştur. Kapanmamış defterlerin, silinmemiş nefretlerin hesabıdır. Bugün bunun taşeronun demlenmiş CHP'dir, Büyükerşen maşasıdır. Osmanlı İmparatorluğu Türk'tür.

'Yazıklar olsun' diyorum. Yaşından başından da mı utanmadın.

Filistin'in güvenliği Türkiye'nin güvenliğidir

Orta Doğu'da dengeleri değiştirecektir. Türkiye ile Mısır'ın üstesinden gelemeyeceği bir sorun yoktur. Cepheleşmenin hiçbir ülkeye yararı yoktur.

İsrail'in derhal katliamlarına son vermesi insani bir mecburiyettir. Yaklaşık 28 bin Filistinli katledildi. İsrail ile Filistin arasında kalıcı barış derhal tesis edilmelidir. 1967 sınırlarına haiz bir Filistin devleti acilen kurulmalıdır. Filistin'in güvenliği Türkiye'nin güvenliğidir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Selahaddin Eyubi

Sayın Bahceli siz sadece Türk sünüz türküleri düşünürsünüz bunu net biliyoruz İslâm sizin için üçünçü pilan olsada olur olmasada olur devletin başındasın bu vebal nasıl ödenir ALLAH AZZE VE CELL DEN değil İsrail abd en korkuyorsunuz ÜMMET İ MUHAMMED SAV darda hergün kafirin zülmüne maruz kalmış artık ölümlee üzülüyoruz aç susuz yuvasız sübyanlara kadınlara yaşlılara içimizi parçalıyor artık eğer MÜSLÜMANI diyorsan ırkını bırak CİHAD İLANI VER NAMUS SÖZÜ BİR EVİM VAR EMEKLİ MAAŞIM VAR HİBE EDİP BU CİHAD A ÖN SAFTA SAVAŞMAK İSTİYORUM 55 YAŞINDAYIM SPORCUYUM DİNÇ VE DİNAMİĞİM ALLAH AZZE VE CELL YOLUNDA CANIMLA MALIMLA CİHADA HAZIRIM LÜTFEN ARTIK ALLAH AZZE VE CELL DEN korkun bu zülüm ancak İSLÂM DEVLETLERİNİN ORDULARINI GÜÇLERİ HALKLARI VE SİLAHLARI BİRLEŞEREK İsrail ve abd namussuzlar na karşı konular bilir

Ahmet Tunç

 politikacı Devlet Bahçeli yine müthiş konuşmuş....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23