• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

DEVA Partisi İBB adayı İdris Şahin'den büyük gaf

Yeniakit Publisher
2024-02-26 00:46:00 -

DEVA Partisi İBB adayı İdris Şahin, İstiklal şairi Mehmet Akif Ersoy'un soyadını yanlış söyleyerek bir gafa imza attı.

DEVA Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Şahin, ilçe adayları tanıtım programda ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. 

Programda kürsüye çıkan İdris Şahin, konuşmasını yaparken dili sürçtü. “Mehmet Akif Ersoy” yerine “Mehmet Akif Erdoğan” dedi. Toplantıda gülüşmeler görüldü.

İBB Adayı İdris Şahin, konuşmasında şunları söyledi: “Konu İstanbul olunca söylenecek çok şey mümkün. Bu iktidarın şehircilik anlayışıyla şehirlerimiz yok oluyor. Bu bizim kaderimiz olamaz. Umutsuzluk yok. İstanbul’u da Türkiye’yi de iki kutuba mahkum etmeyeceğiz. İstanbul’un gözbebeği Ataşehir’e ulaşmak iki buçuk saat sürüyor. İstanbul çaresiz değil. İstanbul iki yanlıştan birine mahkum değil.”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Allah şaşırtsın,beter etsin. kininizde boğulun..

Erdoğanla kafayı yemişler.her gün ona salya sümük saldırdıkları için demirel in deyimi ile onun adı dillerine pelesenk olmuş. chp kanallarının değişmez süslerinden biri. kin ve kuyruk acısı neler yaptırıyor,kimlerin havuzuna giriyorlar.helak olsunlar.chp yardakçıları.bunlar bir zamanlar sağ kesimde idi,inanır mısınız...????

Erdoğan

Hahahaha... Yatıyorlar Erdoğan, kalkıyorlar Erdoğan, sağa bakıyorlar Erdoğan, sola bakıyorlar Erdoğan, Erdoğan, Erdoğan, Erdoğan... Erdoğan olmasa yaşama gerekçeleri kalmayacak satılmışların. Erdoğan kadar başınıza taş yağsın da siz de kurtulun, biz de.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23