Dereceyle mezun olan lisans öğrencilerinden Rektörlüğe ziyaret

2018-2019 Akademik yılında Bayburt Üniversitesi’ni dereceyle bitiren öğrenciler, Rektör Prof.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 00:52
Dereceyle mezun olan lisans öğrencilerinden Rektörlüğe ziyaret

2018-2019 Akademik yılında Bayburt Üniversitesi’ni dereceyle bitiren öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u makamında ziyaret etti.


Birinciliği paylaşan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden Eren Ergün ve İlahiyat Fakültesi’nden Dilşat Rabia Ergezen ile üçüncülük derecesi alan Eğitim Fakültesi’nden Cennet Toz, Rektör Coşkun’u ziyaretlerinde eğitim hayatlarındaki katkılarından dolayı teşekkür ettiler.


Öğrencilerle kariyer planları hakkında sohbet eden Coşkun, akademik kariyer hakkında tavsiyelerde bulundu. Öğrencilerden girişimci ve değerler inşa eden bir ruh taşımalarını isteyen Coşkun, Bayburt Üniversitesi’ni en iyi şekilde temsil edeceklerinden emin olduğunu dile getirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 00:52

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mayıs 2019