• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Depremin yıl dönümünde tepki yağdı! Lütfü Savaş’a büyük protesto

Yeniakit Publisher
2024-02-06 10:36:00 -

CHP'nin yeniden aday gösterdiği Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş bölge halkı tarafından anmalar esnasında protesto edildi.

Hatay Antakya'da 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Maraş merkezli depremlerin 1. yıl dönümünde hayatını kaybedenler Hatay'da anıldı.

Depremin meydana geldiği saat olan 04:17'de Yunus Emre Parkı'nda bir araya gelen depremzedeler karanfiller bırakarak ve saygı duruşunda bulunarak depremde hayatını kaybedenleri andı.

CHP'de 10 yıldır Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve 6 Şubat depremleri olduğunda da koltukta olan Lütfü Savaş alanda büyük bir protesto ile karşılandı. Depremzedeler Savaş'ı yuhalarken "İstifa" sloganları da attı. O anları gazeteci Kazım Kızıl kaydetti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

resat

bu iyi olmamış işte terlik koysak kazanırız ,zihniyetinde gerçer bir değişim , kazananlarda değil ama kazndıranlarda olmuş ,

TATAR RAMAZAN

BU SURATSIZ DEPREM SIRASINDA KENDİ OTURDUĞU DAİRESİNE İTFAİYE GETİRTTİRİP VATANDAŞLAR YANIBAŞINDA ENKAZLARLA UĞRAŞIRKEN ,GÖREN VATANDAŞLAR BAŞKAN LÜTFÜ SAVAŞIN İTFAİYE ERLERİ İLE OTURDUĞU APARTMANA MERDİVENİ UZATMIŞ BAVUL VE ÇUVALLARIN İNDİRTTİRİP PARALARI KURTARMAK İSTEMİŞTİR.KİMİ MAL PEŞİNDE ZATEN BU DEPREMDE EN BÜYÜK KABAHAT HATAY BELEDİYESİNE AİT ZAMANINDA SAYIN CUMHURBAŞKANI DEĞİLMİYDİ BİR MİTİNG KONUŞMASINDA ŞÖYLE DEMİŞTİ,EYY HATAYLI HEMŞEHRİLERİM BURDAN FAY HATTI GEÇİYOR GELİN MÜSADE VERİN BURALARI KENTSEL DÖNÜŞÜM YAPALIM YOKSA BURALAR VİRANE OLUR ENKAZ ALTINDA KALIRSINIZ SONRA TAYYİBİN SUÇUNDAN OLDU DERSİNİZ DEMEDİMİ O ZAMAN SAHNEYE LÜTFÜ SAVAŞ ÇIKIP ORTAYA FİTNE TOHUMU YAYARAK İŞTE DEVLET YERİNİZİ ALACAK BURDAN RANT ELDE EDECEK YERİNİZDEN OLACAKSINIZ DEYİP VATANDAŞI KANDIRMIŞTIR.İŞTE BU CHP ZİHNİYETİ 100 ÖNCEDE BÖYLEDİ ŞİMDİDE BÖYLE.ŞİMDİ KALKMIŞ TEKRAR BU SEÇİMDE ADAY OLMUŞ UTANMADAN 6 ŞUBAT 2024 BUGÜN DEPREM BÖLGESİNE GELMİŞTİR.BUNLARDA ASTAR YOK SURAT YOK.SURATLARINA TÜKÜRSEN YARABBİ ŞÜKÜR DERLER....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23