Tedavi gören Deniz Baykal son hali görüntülendi

Uzun süredir hastanede tedavi gören CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın son hali ortaya çıktı.

14 Haziran 2018 Perşembe 15:43
Tedavi gören Deniz Baykal son hali görüntülendi

Uzun zamandır hastanede tedavi olanb CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın son hali ortaya çıktı. Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç, uzun süredir tedavi gören Deniz Baykal'ın fotoğrafını paylaştı.

Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 15:43

YORUM YAZ

 • ADİL BABAADİL BABA10 gün önce
  ya milete nasıl vekillik yapacak bu adam allah akıl fikir versin
 • Ahmet DemirAhmet Demir10 gün önce
  Hasta insanı neden tekrar milletvekili adayı yaptılar.
 • Emirhan canimEmirhan canim10 gün önce
  Edepsiz yorumcu bu hastalikta darisi senin basina insallah
 • alperenalperen10 gün önce
  halk ile butunlesemeyen halk adini alan tum ser odaklari biz ssze 24 haziranda koyalim her zamanki gibi. siz de seref olsa dedelerinizin topraklarina gidersiniz gavur evlatlari..
 • BozkurtBozkurt10 gün önce
  Sözde ümmetin evlatları hastalığı yeni atlatmış bir insana yamulmuş diye yorum yaparlar. :D Allah şifa versin.
 • Salıh DemırSalıh Demır10 gün önce
  allahım şifa versın saglıktaykeninsanların kıymetını bılmesı gerek denızbey sıyasetcı olunca tayıpbeytedavısııçin ilgılendı acabadenız beyde ilgılenırdımıkı neden mıllet vekılı oldubudurumdamademhukumetetedestek vereydıye daha mantıklı daha isabetlı olurdu
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş10 gün önce
  ben baykalın yerinde olsam tekrar milletin vekili olmazdım. bu ne hırs kardeşim yahu bir ayağın çukurda tuvalete bile gidemiyorsun sıhhatin el vermiyor , nasıl milletvekili olupta milletin dertlerini dinleyip mecliste çare bulacaksın. bu alacağın maaşa ihtiyacın yok çok zenginsin fakat alacağın her maaş sana haram lokmadır. çünkü hak edemeyeceksin sıhhatin yetersiz.öbür dünya vede hayır işleri için çalışta allah seni öbür tarafa gittiğinde iyi karşılasın. tavsiyem budur.
 • hasan hanhasan han10 gün önce
  halk tv ise yalan haber.bu cumhurbaşkanımız öyle büyük ki dinsize bile ramazan bayramını kutlatıyor.kıymetini bilelim.sahip çıkalım
 • fetösavarfetösavar10 gün önce
  Yamulmuş...
 • ismailismail10 gün önce
  bir dinsiz insan düsünelim ve bu insan bir gün Hz. Azrail tarafindan ruhu götürülüyor...... ondan sonra ne oldu ? bu adam dünyada yasayanher insandan daha cok dindar bir hale geliyor firsat ve izin verseler, yemek bile yemeye zaman harcamak istemedenb gece gündüz ibadet ederdi...elbet korkusundan,,,, am ne yazikki, birdaha firsat yok, dünya hayati bitti, defterin büründü, ne kötü olur böyle bir insanin yerinde olmak degilmi ?Allah bütün müminleri böyle kötü bir ölümden korusun. amin. bu aksam israili protesto icin elcilikte bulusuyoruz teraviden sonra, o sucsuz Türk kizini tutukladilar....... cezalarini vermek lazim. öbür dünyada soruldugunda en azindan bir müslüman kizi kafir yahudinin zulmünden kurtarmaya yardimci olmustum dersiniz.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü