Demirtaş'ın destekçileri Türk bayrağını yaktı!

Cezaevinde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılmasını isteyen alçaklar Türk bayrağını yaktı.

13 Temmuz 2018 Cuma 15:15

Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde bir grup HDP'li Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılması için eylem yaptı. 'İntikam' naraları atan terör yandaşları Türk bayrağına çirkin saldırıda bulunarak bayrağımızı yaktı.

Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 15:15

YORUM YAZ

 • nn4 ay önce
  TAHRIKYAPMAYA ÇALIŞIYORLAR BÖYLELİKLE BÜYÜTEREKGEZIBENZERİ OLAY YARATMAZDIM PEŞİNDELER CUNKUKEMAL BUNLARLABİRLİKTE BUNLAR TAKİP EDİLEREKÇEKİLMELİ LER
 • yılmazyılmaz4 ay önce
  O Bayrağın direği varya ha o direk anladınız siz onu ka.peler sizi yiyosa Vatanımızda yapında görelim bakalım analar nasıl erkek doğurmuş it soyları, pakrudini artıkları yok olursunuz oluyorsunuz inşallah..
 • 145314534 ay önce
  Cumhurbaşkanı adaylarının Selahattin DERMİRTAŞ için kullandığı serbest kalmalı ifadelerini herkes biliyor,hele KARAMOLLAOĞLU'nun " İNŞAALLAH biz gitmeden serbest kalır da biz de gider geçmiş olsun deriz " ifadesi var ki söz tükendi resmen,her evden bir oy'da HDP'ye diyen ELİT'ler,Atatürk ile Apo posterini aynı alanda dalgalandıran sahte Atatürkçüler,köşesinden PKK'yı ramazan ayında ülkeye saldırmaya çağıran dinozor gazeteciler,ekranlardan Seloya Türkü çığırtarak alenen milleti aşağılayan ekran şempanzeleri,Seloyu ziyaret ettim onu dinlemek gerekir müthiş fikirleri var diyen ezikler ve daha bir çok milli,manevi değerleri aşağılayan sirk göstericileri hadi meydanlara tepkinizi görelim.
 • 145314534 ay önce
  Cumhurbaşkanı adaylarının Selahattin DERMİRTAŞ için kullandığı serbest kalmalı ifadelerini herkes biliyor,hele KARAMOLLAOĞLU'nun " İNŞAALLAH biz gitmeden serbest kalırda biz de gider geçmiş olsun deriz " var ki söz tükendi,her evden bir oy'da HDP'ye diyen ELİT'ler,Atatürk ile Apo posterini aynı alanda dalgalandıran sahte Atatürkçüler
 • Ömer halis Ömer halis 4 ay önce
  CHPKK MÜDÜRÜ TERÖRİST SEVİCİ kemal ne diyecek BU saygısızlığaacaba
 • Oguz KaanOguz Kaan4 ay önce
  O Bayragi yakan yanar. Intikam isteyen lavuklar yüzünü kapatmaz ya.saklar. Yer Almanya. Hem intikam hem yüzünü kapat korku varmi korku.
 • Oguz KaanOguz Kaan4 ay önce
  O Bayragi yakan yanar. Intikam isteyen lavuklar yüzünü kapatmaz ya...aklar. Yer Almanya. Hem intikam hem yüzünü kapat korku varmi korku.
 • ihsihs4 ay önce
  Ekmeğini yediği ülkenin bayrağını yakan bu mahlukatı kurşuna dizmek hak değil mi???
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş4 ay önce
  p.ç kuruları ermeni hıristiyan pi.leri bunlar
 • BabaBaba4 ay önce
  CHP seyret yavrum, bunlar senin eserin....

Günün Karikatürü

14 Kasım 2018