Demirtaş'ın adamları Türk bayrağını yaktı!

Cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılmasını isteyen alçaklar Türk bayrağını yaktı.

13 Temmuz 2018 Cuma 15:15

Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde bir grup HDP'li Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılması için eylem yaptı. 'İntikam' naraları atan terör yandaşları Türk bayrağına çirkin saldırıda bulunarak bayrağımızı yaktı.

Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 15:15

YORUM YAZ

 • Ömer halis Ömer halis 5 gün önce
  CHPKK MÜDÜRÜ TERÖRİST SEVİCİ kemal ne diyecek BU saygısızlığaacaba
 • Oguz KaanOguz Kaan5 gün önce
  O Bayragi yakan yanar. Intikam isteyen lavuklar yüzünü kapatmaz ya...aklar. Yer Almanya. Hem intikam hem yüzünü kapat korku varmi korku.
 • yılmazyılmaz5 gün önce
  O Bayrağın direği varya ha o direk anladınız siz onu ka.peler sizi yiyosa Vatanımızda yapında görelim bakalım analar nasıl erkek doğurmuş it soyları, pakrudini artıkları yok olursunuz oluyorsunuz inşallah..
 • BabaBaba5 gün önce
  CHP seyret yavrum, bunlar senin eserin....
 • nn5 gün önce
  TAHRIKYAPMAYA ÇALIŞIYORLAR BÖYLELİKLE BÜYÜTEREKGEZIBENZERİ OLAY YARATMAZDIM PEŞİNDELER CUNKUKEMAL BUNLARLABİRLİKTE BUNLAR TAKİP EDİLEREKÇEKİLMELİ LER
 • 145314535 gün önce
  Cumhurbaşkanı adaylarının Selahattin DERMİRTAŞ için kullandığı serbest kalmalı ifadelerini herkes biliyor,hele KARAMOLLAOĞLU'nun " İNŞAALLAH biz gitmeden serbest kalırda biz de gider geçmiş olsun deriz " var ki söz tükendi,her evden bir oy'da HDP'ye diyen ELİT'ler,Atatürk ile Apo posterini aynı alanda dalgalandıran sahte Atatürkçüler
 • ihsihs5 gün önce
  Ekmeğini yediği ülkenin bayrağını yakan bu mahlukatı kurşuna dizmek hak değil mi???
 • Oguz KaanOguz Kaan5 gün önce
  O Bayragi yakan yanar. Intikam isteyen lavuklar yüzünü kapatmaz ya.saklar. Yer Almanya. Hem intikam hem yüzünü kapat korku varmi korku.
 • 145314535 gün önce
  Cumhurbaşkanı adaylarının Selahattin DERMİRTAŞ için kullandığı serbest kalmalı ifadelerini herkes biliyor,hele KARAMOLLAOĞLU'nun " İNŞAALLAH biz gitmeden serbest kalır da biz de gider geçmiş olsun deriz " ifadesi var ki söz tükendi resmen,her evden bir oy'da HDP'ye diyen ELİT'ler,Atatürk ile Apo posterini aynı alanda dalgalandıran sahte Atatürkçüler,köşesinden PKK'yı ramazan ayında ülkeye saldırmaya çağıran dinozor gazeteciler,ekranlardan Seloya Türkü çığırtarak alenen milleti aşağılayan ekran şempanzeleri,Seloyu ziyaret ettim onu dinlemek gerekir müthiş fikirleri var diyen ezikler ve daha bir çok milli,manevi değerleri aşağılayan sirk göstericileri hadi meydanlara tepkinizi görelim.
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş5 gün önce
  p.ç kuruları ermeni hıristiyan pi.leri bunlar

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü