DALKO iftarda buluşturdu

Dalyan Su Ürünleri Kooperatifi (DALKO) tarafından Dalyan’da düzenlenen iftar programı geniş katılımla gerçekleştirildi.

25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:30
DALKO iftarda buluşturdu

Dalyan Su Ürünleri Kooperatifi (DALKO) tarafından Dalyan’da düzenlenen iftar programı geniş katılımla gerçekleştirildi.


DALKO Başkanı Arif Yalılı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftara binlerce kişi katıldı. Yalılı, masaları tek tek gezerek davetlilerle ilgilendi.


Yalılı, kooperatifi daha da ileri taşıma gayreti ve hedefi içinde olduklarını belirterek, bölge halkıyla kardeşlik İftarında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.


DALKO Başkanı Yalılı; “Geçmişten bugüne hayır hizmetlerinde emeği geçen bütün kooperatif ortaklarını hayırla, minnetle ve rahmetle yad ediyoruz. İftar programımıza katılım sağlayan ve destek veren herkesten Allah razı olsun. Ramazan Bayramı’nın ülkemize, İslam alemine ve tüm dünya için güzelliklere vesile olmasını diler, sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı ömürler temenni ederim.” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:30

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Haziran 2019