Cumhuriyet Başsavcılığı cinsel istismar suçu hakkında açıklama yaptı

Nevşehir’de 82 yaşındaki Erol G.

19 Temmuz 2019 Cuma 17:18
Cumhuriyet Başsavcılığı cinsel istismar suçu hakkında açıklama yaptı

Nevşehir’de 82 yaşındaki Erol G.’nin bir kız çocuğunu taciz etmesine dair görüntülerin internet ortamında yayınlanmasının ardından Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı konuyla ilgili yazılı açıklamada bulundu.


Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, Erol G.’nin (82) cinsel istismar suçundan tutuklandığı ve daha önce bu görüntüler elinde olduğu halde ihbarda bulunmayan R.İ. hakkında da soruşturma yürütüldüğü ifade edildi.


Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, “15 Temmuz 2019 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığımıza ihbar edilen cinsel istismar olayına ilişkin, Cumhuriyet Başsavcılığımızca derhal soruşturma başlatılmış, şüpheli H.E.G.’nin, mağdurlar İ.M. ve D.T.’ye karşı cinsel istismar eylemine ilişkin şüphelinin tutuklanması talebiyle Nevşehir Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilmiş ve 16 Temmuz 2019 tarihinde tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Ayrıca aynı soruşturma ile alakalı olarak görüntüleri elinde bulunduran ve Cumhuriyet Başsavcılığımıza daha önce ihbarda bulunmayan şüpheli R.İ. hakkında da suç bildirmeme suçundan soruşturma yürütülmektedir” ifadelerine yer verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Temmuz 2019 Cuma 17:18

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Ağustos 2019