• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanlığı'nın etkinliğini hiçe saymışlardı! ATO'dan şaka gibi savunma

Hükümet karşıtı çevrelere verdiği destekle skandallar odasına dönen ATO, Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde gerçekleşen ağaç dikme etkinliğine olan duyarsızlığını, tüm STK'lara gönderilen teşekkür yazısı ile örtmeye çalıştı.

2019-11-19 15:59:00 - 2019-11-19 16:03:03
Cumhurbaşkanlığı'nın etkinliğini hiçe saymışlardı! ATO'dan şaka gibi savunma

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Düzenlediği skandal etkinlikleriyle üyeleri ve kamuoyunun tepkisini çeken ATO Yönetimi, Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen 11 Kasım Ağaçlandırma Günü'ne duyarsızlığını, Orman Genel Müdürlüğü tarafından tüm STK'lara gönderilen teşekkür yazısı ile örtmeye çalıştı.

Skandallar odası ATO, PKK ve FETÖ destekçisi Cumhuriyet Gazetesi'nin Başkan Gürsel Baran'a gerçekleştirdiği ziyareti bile kurumsal twitter hesabından paylaşırken, 11 Kasım Ağaçlandırma Günü'ne dair tek bir mesaj yayımlamadı. 

Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi'nin ATO Başkanı Gürsel Baran'ı ziyareti.  

Türkiye’nin 81 ilinde neredeyse tüm STK’ların destek verdiği fidan dikimi etkinliği ile ilgili hiçbir paylaşım yapmadığı gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törende de bulunmayan ATO Yöneticileri, yeniakit.com.tr'nin gündeme getirdiği 'ATO'ya yeni yönetim mi geliyor?' başlıklı habere aymazlıkla cevap verdi. Orman Genel Müdürlüğü'nün tüm STK'lara gönderdiği teşekkür yazısını yeniakit.com.tr ile paylaşan ATO Yönetimi, 11 Kasım Ağaçlandırma Günü'ne destek verdiklerini iddia etti.

Terör sevici Grup Yorum'a imza kampanyasında destek veren Selçuk Balcı, ATO etkinliğinde konser verdi.

Sosyal medyanın hemen her kesimi ve tüm STK'lar tarafından desteklenen ağaç dikme etkinliğini görmezden gelen ATO'nun, kurumsal twitter hesabından gezici 'sanatçı'lara, FETÖ / PKK sevici gazetelere, sözde aydın ve akademisyenlere verdiği destek ATO üyeleri başta üzere kamuoyunun tepkilerini çekmeye devam ediyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Murat gözükara

Lionsların sonu yakın.... YA seversin Ülkeni... yada defelup gidersin...
 • Yanıtla

zübeyir durdu

Bu ATO iyice tuhaf bir yer oldu. Geçenlerde de içkili bir kutlama yapmışlardı. Ticaret odası değil meyhane gibiydi. Şimdi bu çıktı. Çapsız yönetim atoyu zehirliyor. Derhal kan değişimi yapılmalı ve milli şahlanış vizyonuna yakın kadrolar göreve getirilmeli. 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23