Seçim 2019 Sayfası

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bosna Hersek'te

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile görüştü

17 Nisan 2019 Çarşamba 15:30
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bosna Hersek'te

SARAYBOSNA (AA) - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile bir araya geldi.

Oktay, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi'nin himayesinde, Bosna Bank International (BBI) ile İslam Kalkınma Bankası (IDB) tarafından Bosna Hersek Parlamento binasında düzenlenen Saraybosna İş Forumu 10. Toplantısı'na katıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, iş forumundaki konuşmasının ardından Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile görüştü.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmede, Türkiye ve Bosna Hersek’in gün geçtikçe güçlenen ikili ilişkileri ele alındı.

İki ülkenin ulaştırma, enerji, savunma, turizm, otomotiv ve mobilya sektörlerindeki mevcut ticari potansiyelinin üzerine çıkmasının vurgulandığı görüşmede, gelecek dönemde imzalanacak Serbest Ticaret Anlaşması ile ticari ilişkilerin daha da artacağı ifade edildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 15:30

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Nisan 2019