• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Netenyahu'ya: Sıkıysa açıkla!

Yeniakit Publisher
2023-11-15 16:08:00 - 2023-11-15 19:52:46

Partisinin TBMM'deki Grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katil İsrail'in Başbakanı Netenyahu'ya sert ifadelerle tepki gösterdi.

Sözlerine, "Şimdi Netenyahu'ya sesleniyorum: Sende atom bombası var mı yok mu? Sıkıysa açıkla. Açıklayamaz." diyerek başlayan Erdoğan, şöyle devam etti:

Ey İsrail, sende atom bombası var ve bununla tehdit ediyorsun. Bunları biz biliyoruz. Artık ecelin geliyor. İstediğin kadar nükleer bombaya sahip ol, neye sahip olursan ol ama gidicisin.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hakan

9000 bin hazır kullanımda olan uranyum rezervimiz var. Bir an önce uranyum zenginleştirme fabrikası açmamız lazım öyle zor bir şey değil seramik fabrikası açmak kadar kolay. 3 ayda biter. Pakistan ile işbirliği yapıp nükleer füzyon çalışmaları yapılmalı. Mevcut Füzelerimizi nükleer başlıklı yapmamız 1 sene sürer. Bora ve Tayfun Cenk füzelerimizi nükleer başlıklı yapmamız lazım. Taktik Balistik Füzeler (TBM) yapmamız lazım. Orta Menzilli Balistik Füzeler (MRBM) yapmamız lazım. Uzun Menzilli Balistik Füzeler (IRBM) yapmamız lazım. Kıtalararası Balistik Füzeler ise (ICBM yapmamız lazım. denizaltından fırlatılan balistik füzeler (SLBM yapmamız lazım. Dışa uranyum satışı yasaklanmalı değerli nadir maden ve elementlerin dışa satımı yasaklanmalı, uzun yıllar yetecek stok yapılmalı.

fetösavar

reisim boşver onu da bizde var mı? önemli olan soru o... ve varsa niye biz etkili değiliz, dünya politikasında... yoksa niye hala yapılmıyor... ergenekon, cemaat, mossad artık yok ya da öyle umuyoruz... inşallah yapılıyordur. yoksa sonumuz gazzeden farklı olmayacak.. heryerimiz sarılmış vaziyette... aman gözünü seveyim. ekrem-özgür-meral-kemal-pkk zaten yeterince boş işlerle uğraştırdı türkiyeyi. hatta dalga geçtiler beka meselesine ama öyle... sonumuz pek iyi değil...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23