• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çocuğunuz için Yaz Okulu seçerken nelere dikkat edilmeli

Gökyüzü Eğitim Kurumları çocukları için iyi bir yaz okulu arayışında olan veliler için önemli ipuçlarını sizler için paylaştı.

Yeniakit Publisher
2017-05-31 09:23:00 -
Çocuğunuz için Yaz Okulu seçerken nelere dikkat edilmeli

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılının sonuna yaklaşılan şu günlerde velileri heyecanlı yeni bir telaş daha sardı. Çocuklarının yaz tatilinde akademik, sosyal, sportif yönden gelişimlerini devam ettirebilmelerini sağlayacak iyi bir yaz okuluna gönderebilmek.

Günümüzdeki şehir yaşantısının olumsuz koşulları, teknolojik gelişime bağlı olarak bilgisayar kullanımı ve televizyon, insan hayatındaki alışkanlıkları da değiştirmiştir.  Çocukların akademik kariyeri için çizilen okul sürecinin içerisindeki önemli unsurlardan biri de çocuğun sosyalleşmesidir. Yaz tatilleri de, dinlenmek, uyumak, alış veriş merkezlerini dolaşmak ve denize girmekle sınırlı değildir.

Bu bağlamda özellikle çocukların gelişiminde sanatsal ve sportif etkinliklerin katkısı yadsınamayacak düzeydedir. Günümüzde başarı kriterlerinin içerisinde en ön sıralarda yer alan iletişim becerisinin de gelecekte daha çok önem kazanacağı bir gerçektir. Bu nedenle çocukların gelecekte mutlu, başarılı, iletişim becerileri yüksek bireyler olması için onların okul dışı zamanlarının da en iyi şekilde planlanması gerekmektedir.

Gökyüzü Eğitim Kurumları, 20 yıllık deneyimi ile öğretimin yanında eğitim ve ders dışı etkinliklerinin de önemine her zaman inanmış ve faaliyetlerini buna göre planlamıştır. Çocukların sağlıklı şekilde gelişimlerini sağlamak için yaz tatilinde de yabancı dil, değerler eğitimi, spor ve sanat etkinlikleri her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm aktiviteler, alanlarında uzman antrenör, öğretmen ve yöneticiler tarafından Maltepe Esenkent Merkez kampüsü ( 6-14 yaş), Gökyüzü Adatepe Anaokulu, Gökyüzü Maltepe Anaokulu, Gökyüzü Pendik Anaokulu ( 3-6 yaş) nda hayata geçirilmektedir.

Gökyüzü Eğitim Kurumları akademi mezunu uzman eğitmenler tarafından hazırlanan İngilizce, Değerler Eğitimi, Drama, Montessori, Reggio Emilia programları, Su Topu, Hentbol, Yüzme, Binicilik, Atletizm, Futbol, Badminton, Geleneksel Oyunlar, Masa Tenisi, Bahçecilik, Geziler  ve çok daha fazlası ile harika bir yaz programı Gökyüzü’nde çocukları bekliyor.

 • Yaz Spor Okulu Saatleri 09:00-16:30 arasındadır.
 • Ücretlere kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi öğünleri dahildir.
 • Yaz Spor Okulu öğrencilerine 1 adet Gökyüzü tişörtü hediye edilecektir.
 • Servis hizmeti vardır. Ayrıca ücretlendirilecektir.
 • 7/24 güvenlik mevcuttur.
 • Öğrencilere yaz okulu sonunda, başarı belgesi ve madalya verilecektir.

Spor, sanat, oyun, eğlence dolu bir yaz tatili için tüm çocukları Gökyüzü Yaz Okuluna bekliyoruz.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23