CLK Boğaziçi neyi bekliyor?

Yaklaşık 8-9 ay önce Küçükçekmece Yeşilova Mah. 2. Er Sk.’taki inşaat yapımı sebebiyle tedbirsizce yatırıldığını düşündüğüm sokak elektrik dağıtım kutusu veya trafosu nasıl oluyor da sağlıklı bir şekilde hâlâ yerine oturtulmuş değil.

12 Ekim 2018 Cuma 14:48
CLK Boğaziçi neyi bekliyor?

 Ali Ay İstanbul  Okur Postası  Yaklaşık 8-9 ay önce Küçükçekmece Yeşilova Mah. 2. Er Sk.’taki inşaat yapımı sebebiyle tedbirsizce yatırıldığını düşündüğüm sokak elektrik dağıtım kutusu veya trafosu nasıl oluyor da sağlıklı bir şekilde hâlâ yerine oturtulmuş değil. Yukarıda resmini paylaştığım ve bu vaziyette sokağımızda yerde duran bu sigorta kutusu nedeniyle illâ birinin başına birşey gelmesi mi bekleniyor.

Sokakta oynayan çocukların elektrik akımına kapılması veya panonun üzerine devrilmesi nedeniyle oluşabilecek nahoş olayların müsebbibi kim olacak, kim hesap verecek. Bu elektrik panosunun önünden her geçtiğimde bu nedenle tüylerim diken diken oluyor.

Nasıl oluyor da emniyet tedbirleri alınmıyor diye CLK Boğaziçi’ne sitem ediyorum.

Durumun nahoş bir olay yaşanmadan IVEDİ’likle çözülmesini ve bu gibi durumlara “kaza durumu oluşmadan” tedbir alınmasını-özen gösterilmesini CLK Boğaziçi’den talep ediyorum.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma 14:48

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mart 2019