• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cihat Yaycı'dan dikkat çeken İsrail yorumu! Tevrat ayrıntısı büyük dikkat çekti

Yeniakit Publisher
2023-10-17 03:12:00 -
Cihat Yaycı'dan dikkat çeken İsrail yorumu! Tevrat ayrıntısı büyük dikkat çekti

Müstafi Tümamiral Cihat Yaycı, İsrail ordusunun Gazze'deki savaş taktiğini Tevrat'ta bahsedilen şekilde 'düşmanın kendi dahil hayvanlarına kadar yok etme' şeklinde gerçekleştirdiğini, sivillerin acımasızca öldürüldüğünü söyledi.

Gazze'de sivil kayıplar 3 bine yaklaşırken, dünyanın yüzölçümüne en çok nüfusun düştüğü kent, su, elektrik ve diğer temel ihtiyaçlardan yoksun halde her yerden kuşatılmış durumda. Bölgede İsrail'in nasıl bir taktik uyguladığını Müstafi Tümamiral Cihat Yaycı açıkladı.

İsrail'in Gazze'den sonra da durmayacağını ve acımasızca katliamlarını sürdüreceğini ima eden Yaycı şunları söyledi:

"İsrail ordusu, Tevrat'taki gibi katliam yapıyor"

İsrail ordusu, Tevrat'ta belirtilen savaş tarzını uyguluyor. Tevrat'ta düşmanın tüm malı, mülkü, hatta koyunları ve tavuklarıyla birlikte yok edilmesi geçer. İsrail Savunma Bakanı 'Karşınızda insan yok, hiçbir kural yok, mahkeme de yok, istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz' dedi. Yani bu şu demek: İsrail ordusuna emir verenler, kendilerine Tavratik bir görev biçmişler. Bundan sonra da Suriye ve Lübnan'dan toprak kopartacaklar. Ardından Mısır ve Suudi Arabistan da tehlikede. Türkiye de bu tehlikeye dahil.

"Böyle giderse İsrail, Türkiye'ye komşu olur"

Eğer Suriye'nin güneyinde, İsrail'in kuzeyinde İran destekli misillerin elindeki bölge, İsrail'e saldırı yapıldığı gerekçesiyle ele geçirilirse, YPG/PKK'nın Suriye'nin kuzeyinde işgal ettiği topraklarla birleşir, komşu olur. İsrail de Türkiye'ye komşu olur. İsrail burnumuzun dibine gelir. Çünkü PKK'yı da ABD destekliyor.

Kaynak: Ensonhaber
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gültekin

SAYIN CİHAT YAYCI PAŞAM, ALLAH'IN GERÇEK KİTABI OLAN TEVRAT'TA BÖYLESİ BİR AYET YOKTUR, ÇÜNKÜ TEVRAT DEĞİŞTİRİLMİŞ KENDİ ÇIKARLARINA UYGUN İFADELER İLE DESTEKLENMİŞTİR. ALLAH'IN HİÇ BİR KİTABINDA NE HAYVANLAR İÇİN, NE DE "BEN KENDİME BİR HALİFE YARATACAĞIM" DİYEREK BÜTÜN MELEKLERİ ONA SECDE ETTİREN VE ALLAH'IN YERYÜZÜ TEMSİLCİLERİ OLAN İNSANLAR İÇİN ASLA ÖLÜM AYETİ YOKTUR, İSRAİL GİBİ, HATTİ VE KIRMIZI ÇİZGİLERİ AŞMADIĞI SÜRECE.

54

bu adam cumhurbaşkanı danışmanı yapılacağına nerde boşbeleş bir isim varsa o danışman yapılıyor
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23