CHP'li Yılmaz'ı kekeleten sorular!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, katıldığı bir televizyon programında kendisine yöneltilen sorular karşısında zor anlar yaşadı.

13 Mart 2018 Salı 16:00

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, konuk olduğu programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faaliyetleri için 'harcama' imasında bulundu. Devletin verdiği uçakla önce Kurultaya ardından referandum programına gitmemesi gerektiğini öne süren Yılmaz, Prof. Dr. Salih Yılmaz'ın sorularına cevap veremedi.

KILIÇDAROĞLU'NUN ARABASI SORUSU ŞOKA SOKTU

Salih Yılmaz, 'Kılıçdaroğlu da kurultaya devletin verdiği araçla gitmiyor mu?' diye sorunca, 'bizim genel başkanın öyle bir şeyi yok, verdiler' yanıtını aldı.

CEP TELEFONU KİMİN?

Yeni Şafak'ın haberine göre yayında cep telefonununa da bakan Öztürk Yılmaz, kendisine yöneltilen 'devletin cep telefonu hattını kullanıyorsunuz değil mi?' sorusuna da 'bu milletvekiline verilen hak' yanıtı verdi.

Haber Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 16:00

YORUM YAZ

 • Uh-1Uh-14 gün önce
  Yoruma bravo.
 • Abdulbaki GÜLAbdulbaki GÜL5 gün önce
  ya bu ...ne biliyorki nede konuşuyor ahırdan almış getirmişler sıradan bir m...kep
 • ALPALP5 gün önce
  HALK VERGİSİ İLE HALKA YALNIZCA SÖZLÜ SALDIRIP, GÜNÜNÜ GÜN EDEN PARTİ; KİM?
 • ENGİN CANENGİN CAN5 gün önce
  AMA HAKSIZ REKABET OLUYOR.BİRİ UÇAKLA KULLANIP PROPAGANDA YAPIYOR.BİRİSİ HERZAMANKİ OLAGAN ARABASIYLA GİDİYOR.AYRICA OTOBUSLERLE GİTTİGİ MİTİNG YERLERİNEDE PARTİLER KENDİ KARŞILIYOR MASRAFINI.UÇAKLA GİDEN KİŞİLERİN UÇAK MASRAFINIPARTİLERİMİ KARŞILIYOR.YOKSA HAZİNEMİ KARŞILIYOR
 • Muhasebeci KenanMuhasebeci Kenan5 gün önce
  hariciyeyiböyle yeteneksizlerle doldurmuşlar ?
 • feritferit5 gün önce
  MUHASEBECİ KENAN
 • Abduŕrahim KahveciAbduŕrahim Kahveci6 gün önce
  Laf olsun diye konusan asalaklar vatana millete ziyan şarlatanlar. Daha 1 sene olmadi tek basina bir chp li kadin vekilinize 1.2 milyon tl telefon faturasi gelmedimi. Senmi odedin onu. Anca yiyin, icin, gezin sonrada donup vatani icin calisan insanlara iftira edin. Ne bir ise yararsiniz ne icraat yaparsiniz. Tukettiginiz oksijene yazik birakin bitkiler solusun o havayi. Insanliga faydalari var hic degilse.
 • mehmetmehmet6 gün önce
  Kardeşim vatan sevgisi olmayankulandıgı telfonun devlet karşılıyorbaşkanının kullandıgı arabanın parasını devlet karşılıyor bire ahmakbaşbakan olunca kemalinyabancı ülkeye masraf olmasın diye eşeklemigeziye çıkacak bu kadardamı ahmaksın...Bunun söylediği şeyi ilokuldaki kişiye sorun o bile bunaaptalmısın der
 • AdemAdem6 gün önce
  BU BOŞ TENEKEYİ NİYE ÇIKARTIRLAR SORU SORARLAR Kİ.???
 • süleyman şahsüleyman şah6 gün önce
  nereden saldıracağını bilmeyen adam,şaşkın ördek ..myüzermiş,kendisi de aynı haktan faydalanıyor,c.başkanı ve bakanların ise aynı haktan faydalanması gerektiğini düşünmüyor...bi de kalkmış devleti yöneticem diyor...
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018