CHP'li gazeteci açıkladı: İnce 24 Haziran'da...

CHP'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Levent Gültekin, 24 Haziran gecesi Muharrem İnce'nin alkolü fazla aldığı için kameralar önüne çıkamayacak hale geldiğini bu nedenle eve kapatıldığını iddia etti.

13 Temmuz 2018 Cuma 09:19

24 Haziran seçimleri geride kaldı. CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a rakip olan Muharrem İnce büyük bir hezimet yaşadı.

Seçim sonuçlarını Ankara'daki lüks bir otelden takip eden Muharrem İnce'nin o gece neler yaptığı ortaya çıkmaya başladı.

24 HAZİRAN GECESİ NELER OLDU

CHP'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Levent Gültekin, seçim gecesi Muharrem İnce'nin alkolü fazla kaçırdığını ve kameralar karşısına geçemediğini söyledi.

 

Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 09:19

YORUM YAZ

 • Ismail hakki efendiIsmail hakki efendi4 gün önce
  Bugun cuma incelmis haci bayrama Ama nasil olsa sen hergun kiliyorsun cumayi
 • hakan sutekinhakan sutekin4 gün önce
  ekmek için ekmeleddin çatı aday olarak %38 oy aldı sayın İnce ye abdullah gül mü abdüllatif şenermi derken 50 gün kala hadi git sen aday ol dendi..tekbaşına 31 aldı sizde buna hezimet yaşadı diyorsunuz...sonra birde lüks otelde geceyi geçirmiş...helali hoş olsun...
 • Valla "küfe" yazmistikValla "küfe" yazmistik4 gün önce
  Akit yorumculari hatirlar o gece; kimbilir belkide alklo kufesine donmus ayakta duramiyordur. Onlar bu saate ( gecenin 12si, 1ri ) ayik kalamaz'' gibi bi sey yazmistik
 • murattmuratt4 gün önce
  aslında ben farklı bir açıdan bakmak istiyorum. o cehapeli gazeteci niye muharrem incenin bu toplumca hoş karşılanmayacak durumu ifşa ediyor. bence bu biraz manidar... sebebide kk tarafından halkın gözünden düşürme operasyonu olabilir. diye düşünüyorum...
 • Oğuzsoylu Oğuzsoylu 4 gün önce
  Yaaaaa muharrem sen kiminle dans ettiğini daha öğrenememişsin kılıçdaroğlu nu yetiştiren feto dur unutma sana bilerek incirdiler video kaydı yaptılar şimdi piyasaya sürecekler.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü