CHP'li belediyenin ilk işi Osmanlı figürlerini kazımak oldu!

CHP'den Bilecik Belediye Başkanı seçilen Semih Şahin ilk iş olarak belediye binasındaki Osmanlı figürlerini birer birer kazıttı.

15 Nisan 2019 Pazartesi 10:56
CHP'li belediyenin ilk işi Osmanlı figürlerini kazımak oldu!

Millet değerlerine ve tarihine düşman olan CHP zihniyeti korkunç yüzünü bir kez daha gösterdi.

Osmanlı figürlerini kazıttı!

Bilecik Belediyesi CHP'ye geçer geçmez ilk işleri, Belediye binasının üzerindeki “saray” ibaresini kaldırmak ve Osmanlı minyatür ve motiflerini duvarlardan kazımak oldu. Bilecik Belediye Başkanı seçilen Semih Şahin, belediye binası önünde yazılı olan "Bilecik Belediye Sarayı" yazısını söktürüp yerine "T.C. Bilecik Belediyesi" yazısını astırdı.

Osmanlı'ya karşı nefret dolu bu hareket sosyal medyada büyük tepki çekti.

Belediye girişindeki Osmanlı dönemine ait figürleri kaldırıp yerine Mustafa Kemal ve Cumhuriyet temalı görsellerin koyacağı bildirilen CHP'li Belediye Başkanı Semih Şahin’in, belediye girişinde geniş çaplı yapılacak bir proje ile bütünüyle bir farklı bir planı uygulamaya koyacağı öğrenildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 10:56

YORUM YAZ

 • nevin demirnevin demir9 gün önce
  yazıklar olsun.geçmişini bu kadar inkar eden bunlardan başka bir topluluk yoktur heralde
 • BatıleziciBatılezici9 gün önce
  Ne oluyor GULER oraya MUSTAFA KEMAL ATATURK yazınca? Müslüman değilsen merak ettim Atatürk’e tapınma da yapıyor musun? Yok eğer Müslümansan ve Atatürk’ü seviyorsan onun ruhuna bari bir Fatiha oku
 • Bettül 58Bettül 589 gün önce
  Gücü onayeter yazık onun aslı aşka demekki
 • 1453145310 gün önce
  GÜLER,Atatürk'ün posteri ile Apo posteri meydanlarda beraber dalgalanırken neredeydiniz,kafanızı kuma mı gömüyordunuz şimdi çıkarttınız !!!!!
 • bekirbekir10 gün önce
  cumhuriyetin başkanı Türkiye Cumhuriyeti yazısı yazdığı için mi eleştiriyorsunuz ?Osmanlının meclis anlayışı hiç bir zaman tam olmamıştır. Halkın iradesinin alındığı dönemlerde hiç bir zaman demokrasi yoktur. Bugün bu durumu ne ak partili ne de başka bir partili kabul eder. Cumhuriyet bize verilmiş en büyük armağandır.
 • AytaçAytaç10 gün önce
  Yaptıran da yıktıran da mılletın parasını carcur edıyor. Beledıylerın gorevı sanatı desteklemek degıldır. Ne ısı var o Osmanlı desenlerının o duvarda? Kıme, kac paraya yaptırıldı? Bu secılen de yıne para sacarak o duvara baska bır resım/heykel yaptıracak! Ikısı de ısraf.
 • earphoneearphone10 gün önce
  Atatürkün posterini koyarlar Apo çirkin birisi onu koymazlar bence;
 • GULERGULER10 gün önce
  cok guzel yapmis helal olsun baskanimiza ...oraya MUSTAFA KEMAL ATATURK YAZACAK...
 • BatıleziciBatılezici10 gün önce
  Minyatür sanatı gibi bir şey duymadın mı galip isimli yorumcu? Tabi sen CHP’lilerin müstehceh çağrışımlar uyandırmaya çalıştıkları acaip çizimlere ve heykel süsü verilmiş garipliklere sanat dersin değil mi? Bu tür eziklikler aşağılık kompleksinin bir çeşididir.
 • ibrahimnibrahimn10 gün önce
  Ne acı yahu bazıları (türk çocuğu) Osmanlıyı eleştiriyor....Hatta hakaret ediyor...Birileride Osmanlının kuruluş yeridir BİLECİK...diye övünüyor....demek ki Osmanlıdan eser kalmamış....
 • cccccc10 gün önce
  Dedelerine verdiğimiz ayarı hatırladığından söktürmüştür.
 • Ax111Ax11110 gün önce
  Tam Selefilik iş yapmışlar. Her zaman söylerim. Vehhabi/Selefi, Türkiye'deki uzantıları Mealci/Tefsirci , ( Kur'an meali ve tefsiri elbette ki okunacak. Hem de çok.), FETÖ, PKK, DAEŞ, CHP aynı merkezden yönetiliyor. Buradaki Mealcilik ve tefsircilik işini, bu dinde sanki başka bir şey yokmuş gibi yürüten ve akımlaştıran gruplar mevcut. Bunlara baktığınız zaman meal diyorlar başka bir şey demiyorlar. İşin yaşantı ve kalbi boyutunda hiç yoklar. Aynı FETÖ gibi insanları Kur'an ile kandırıyorlar. FETÖ de hizmet himmet diyordu ve herkesi kandırıyordu. En basiti de “Kur’an” demek. Kur’an ve meal dediğin zaman herkes pat teslim oluyor. En basit ve kolay kandırma usulü. Şeytan sağdan yaklaşıyor. Yaşantı boyutu tatile, ahlaki boyutu tenefüse, kalbi boyutu teneşire. E? Nasıl olacak? Kur’an var ya, her şeye yeter ya, işte bitti. Sünnetlere gerek yok. Tasavvufa zaten hiç gerek yok. Ondan sonra her şey put, yıkın gitsin. Kazıyın gitsin. Velhasılı kelam buradan devletin bütün birimlerine, Diyanet’e arz ederim ki FETÖ, Veheabilik/ Selefilik, DEAŞ, PKK ve CHP’nin arkasındaki el aynı eldir. Bu küresel bir projedir. Hedefleri, Sünni omurgayı devre dışı bırakmaktır. Türkiye’yi hizaya getirmektir. Büyük İsrail’in önünü açmaktır. Siyonist Yahudi kontrolünde tek dünya devletini kurmaktır. Demesi bu abd-i acizden, takdir ve tedbir devletimizdendir. Saygılarımla efendim.
 • Demir İnalDemir İnal10 gün önce
  Haydi heykel sevici "sanat' a özgürlükçü" bu millete ait her şeye muhalifler, buna ne diyeceksiniz?
 • AkıncıAkıncı10 gün önce
  Allah belasını versün inşallah.
 • bilge_biribilge_biri10 gün önce
  tc yi sökmüsler üstüne birde osmanli yapistirmislar . osmanliyi 40 karili anasi ecnebi patisahlar cökertti saray san söhret ile. simdiki patisah özentili zatta saray maray yaparak tc yi kaldirarak osmanliyi aklinca diriltmeye kalkti, kalkar kalkmazda cäkmeye gene basladi. vazgecin bu osmanli sevdasindan size anlatilan fetih masallarina inanmayin, osmanli türk düsmani idi, türk selcuklularla karistirmayin. ilk iki patisahin anasi türktür ondan sonrakiler hep ecnebi, sadrazamlar vezirler hep balkanlardan getirdikleri sirp yunan devsirme oglanlar. türkleri cephede savaslarla telef edip yahudi ermeniyi yücelten onlara elmas altin ticareti yaptirtan bir devlet osmanli. hicbir patisahta müslüman degildi bir kere bile hacca gideni yoktur.
 • VatanVatan10 gün önce
  Makariosun heykelini dikin siz,Venizelos'un ki veya Osman gazinin türbesini tekmeleyen oğlu Sofokles'de olur.Bir Yunan sitesi İmamınoğlu Ekrem için " The Greek who coquered İstanbul " başlığı attı.B.k b.k'u kenefte bulurmuş,Yunanlılarda bu zihniyeti Osmanlı düşmanlığında,İstanbul'un işgali ve feth edilmesinde buluyor.Batı CHP'yi neden bu kadar seviyor,danışmanlık veriyor,Cumhurbaşkanı adayını ABD'li tanıdıkları arıyor acaba,iç içeler çünkü.
 • BİÇAREBİÇARE10 gün önce
  Yakında oraya, "tükürük" gereken bir eser koyar. Niye tükürük gereken dediğimi detaylandırmaya terbiyem müsait değil...
 • BatıleziciBatılezici10 gün önce
  Minyatür sanatı gibi bir şey duymadın mı galip isimli yorumcu? Tabi sen CHP’lilerin müstehceh çağrışımlar uyandırmaya çalıştıkları acaip çizimlere ve heykel süsü verilmiş garipliklere sanat dersin değil mi? Bu tür eziklikler de aşağılık kompleksinin bir çeşididir.
 • BatıleziciBatılezici10 gün önce
  Zulüm 1453’te başladı diyen, Makarios’un heykelini dikene seçimde gösterdiği başarı(!) için Ayasofya’nın intikamı alındı, bir Yunan İstanbul’u fethetti dedirterek Yunanlıları sevindiren zihniyetten başka ne beklersiniz. Elbet Osmanlı’nın kurulduğu yerde aynı zihniyet Osmanlı’yı temsil eden bir şeyi yok etmek isteyecektir. Vaktiyle İslam’ın bu topraklardaki mührü olan camileri ahıra çevirmediler mi, ezanı ıslıklayan sapıklardan veya bu sapıkların yaptıklarını savunandan başka bir şey beklenebilir mi? Yazık ettiler Bilecek’e… Burada bu adiliğe destek yorumu yapan, inancı Batı köleciği olanların yok burası Atatürk Türkiye’si, yok yapılması israftı zaten gibi geçmişini kötüleyen kompleksli, ya da kökü belirsiz kişilikler de biz ne yaparsak yapalım olacaktır tabi. Hak ile küfrün mücadelesi kıyamete kadar sürecek çünkü…
 • 10 gün önce
 • Ahım var tarihi öğretmeyenlereAhım var tarihi öğretmeyenlere10 gün önce
  Osmanlı da resim elbetteki vardı, üstelik Osmanlı minyatür sanatçılarıyla ünlüdür. Mücerred bir anlayışla resim sanatı yapılır. Misal lale figürü ile Allah û teâlânın Birliği ifade edilir. Ayrıca her şerde bir hayır vardır sözü tam yerini buluyor ki ya bu seçim yerel değil de genel seçim olsaydı halimiz nice olurdu? Bu seçim genel seçimlere bir ibret oldu inşallah.
 • Ali haydar Ali haydar 10 gün önce
  Artık Apo nun heykelini Belediyenin önüne dikersinizBİLECİK eyakışır
 • Zor dostum zorZor dostum zor10 gün önce
  Yaziktekkelimeyleyazik.Hem emege,hem tarihehem de keseye zarar. Ama sanki biz bu duruma getirdik. Bakin belediye levhasindaki TC yazisini bile silmisiz. Ne vardi yani, neden TC yazisindan korkuyoruz. Türküz, Türkiye Cumhuriyeti devletinde yasiyoruz. Biz böyle yaptikca CHP lilerin böyle yapmasini da elestirmemek gerekiyor. Yani suclu biziz. Toplumun degerlei ile oynamasaydik bu toplum bize karsi hinc ile dolu olmazdi. Biraz da empati yapalim .
 • Ali KOÇAli KOÇ10 gün önce
  Türkiye Cumhuriyeti'nin belediye başkanı olduğu için olmasın?
 • ALİALİ10 gün önce
  Yemişim figürünü padişahlar atta geziyor halk perişan osmanlı padişahları adam olsaydı şimdi biz amerikanın yerinde olurduk
 • galipgalip10 gün önce
  Bencede o figürler osmanlı ile dalga geçiyor.ilkokul 3 e giden çocuk yapmaz o resmi.birde sanat gibi olayı çarpıtıyorlar.
 • BozkurtBozkurt10 gün önce
  Akparti belediyeleri serv anlasmasi icinde kaldi kurtulus savasini animsatti bana
 • MelikeMelike10 gün önce
  Oradaki halka sormalı.Tarihi değerlere gavur bile bunların yaptığını yapmaz.
 • Ecdat Düşmanları Ecdat Düşmanları 10 gün önce
  Yapın ki millet unuttuğu yüzünüzü tekrar hatırlasın, ecdadına düşman bi zihniyet olduğunuzu tekrar teker görsün
 • TİTUSTİTUS10 gün önce
  chp ye yakışır bırakın yapsınlar bırakın yıksınlar, her yıkımdan bir ders çıkar,inönü yıktıda ne oldu, imamhatipleri kurduda ne oldu ? herkes kendine yakışanı yapar ,devam chp sen yıkmazsan bu millet istiklal harbi günlerinde ki yek vucud özelliğine dönemez, yalnız bu sefer sizin temelinizde ki m.kemal olmayacak
 • İbrahimİbrahim10 gün önce
  Kendi düşen ağlamaz....
 • 1453145310 gün önce
  Kemalist zihniyetin gerçek niyetinin dışa vurumu.Başkalarını da Cumhuriyet düşmanı diye yargılama yetkisine de sahipler ayrıca.
 • SelimSelim10 gün önce
  Yazıklar olsun demokrasi barış hikaye, ey başkan senin atan bu Türk Milleti değil mi? intikam alır gibi sanki yunanlı gibi davranış bu. nerdeyse güzel konuşmayla kanacaktık. ulan elin gavuru alman adalet sarayına Kanuninin figürünü koyar Macaristan daki tüm eserler bozulmadan durur da bu nedir. Lütfen bu adam yunanlı mı bana birileri söylesin. Neden mi? Yunanistan çünkü nekadar ecdat eseri varsa üzerinden yol geçirip yıktırmıştır. bir tekKavalalı paşa hariç o da Osmanlıya isyan ettiği için üstüne birde heykeli yapılmıştır.
 • Ümit keskinÜmit keskin10 gün önce
  Bunların topu  çocuğu olmalıki böyle yapıyor bu zihniyettin koku kazanmadıkça Türkiye kendine gelemez
 • ELİFELİF10 gün önce
  YAPILAN BİR ŞEYİ YIKMAK NE DEMEK .BUNA PARA HARCANMIŞ KİMİN PARASINI HAR VURUP HARMAN SAVURUYORSUN.MEHMET AK .MUSTAFA KEMAL PAŞA GÖKTEN İNMEDİ.BİR OSMANLI SUBAYI VE OSMANLI VATANDAŞI OLDUĞUNU UNUTMA.CUMHURİYETİN KURULMASI DEMEK OSMANLININ REDDEDİLMESİ Mİ DEMEK CAHİL CÜVELA NEDİR SİZİN BUATA DÜŞMANLIĞINIZ.YOK BAŞKA BİR MİLLETTEN HİSSEDİYORSAN KENDİNİ DEFOL GİT NEREYE GİDİYORSAN
 • salih4242 desalih4242 de10 gün önce
  hayırdabızımtarıh cılerımızkultur bakanımız nerdeeçdadımızın eserlerını yok edemezböyle bır kanum varmıbunlarıhukukdurdemesı gereknerde kaldı demıkoresı nerde özgürluk bunlarıngeçmışlerı karanlık yazıklar olsun
 • NESET NESET 10 gün önce
  Bu şahsiyetsiz ler kanıbozuk vatanına milletine devletine ihanet eden şebekeler CHP’li demek Fitne Odakları demek Fitne demek ihanet eden Fıravun Lam
 • Yusuf canYusuf can10 gün önce
  CHP partisine vede taraftarlarinada o yakışır
 • mevhibe inalmevhibe inal10 gün önce
  Fitne bölücüdür, iki tarafı da kışkırtır. Ortak değerlerimizi tokuşturmayalım.Onlar hepimizin...
 • hayatihayati10 gün önce
  Şoför Ali,Mustafa Kemal figrüleri için belediye ksasından kaç para gidecek?
 • tuğrultuğrul10 gün önce
  Ecdadına düşmanlık besleyen; içimizdeki hainlere de bu millet kin besleyecektir.
 • mutmainemutmaine10 gün önce
  Binayı yıkıp yeniden yapsın, Osmanlı izi kalmış olabilir !
 • Tebrizli AliTebrizli Ali10 gün önce
  Bir Türkün bunu yapmasımümkun degil . o figürler ve o resimler Türklerin kimliği sayılır ,hiç bir millet kendi tarhinden bu kadar nefret etmez.bunu ancak bir Rum ya da bir Ermeni yapabilir.Cumhuriyet temalı görsellerin hiç birisinde Türkün kimliğini yansıtan bir şey yok , zaten olamaz da.Cumhuriyetin kendine has ne mutivi var ne rengi ne de çizgisi....
 • Deli İboDeli İbo10 gün önce
  Bunlar Osmanlı'yı yıkmak için, kuvay-i milliye oldular, isbirlikçi joytürk oldular, ittiadi terakki oldular, elbirliği ile Osmanlı'yı yıktılar.Osmanlı'ya, eserlerine, hatırlatılmasına, yaşatılmasına karşılar.İçlerindeki düşmanlık debreşip, hazımszlık çekmektedirler.Bu nefret yumağı bunların hep içindedir.Her fırsatta da bunu gösteriyorlar.Ezikler, batının tasmalı köpekleri, batıya hep el-pençe durmaktan usanmadılar.
 • OsmanOsman10 gün önce
  Bilecikli böyle istedi...aklınca ders verdi erdoğan'a.....5 yıl kaybettiler haberleri yok.
 • ........10 gün önce
  Boş yere imamapulos demiyoz
 • NurNur10 gün önce
  Osmanlıyı sevmeyen ancak türk olmayan haçlı zihniyeti taşıyan kitledir ipi bunların eline veren de aynıdır gözümüzde!!!osmanlıyı sevmeyenler değilmi bu ülkenin geri kalmasınınnedeni RTE nı niye sevmiyorlar bu ülkeyi geliştirdiği büyüttüğü sahip çıktığı için chp bunların başıdır bunlar bu ülkeyi vatanı batıya teslim eder ve gocunmazlar müslümanı sevmezler bizde müslümanız siz bizim içimize bakın kalbimize bakın derlerAllah daha fazla fırsat vermesinibrettir bunlar gevşemeyin türk müslümanlar ülkenize sahip çıkın görün chp bir kez daha belediyeleri başkanlarını izleyin bu zihniyetin bunlarla bu ülke büyümez anlayın bu adamlar hayırlı değil sokun kafanıza ülkeyi uçurumun eşiğine getirmedilermi imf ye yıllardır peşkeş çektirmedilermipkk yı meclise sokmadılarmı bu adamları başımıza musallat eden chp ye oy verenler on parmağımız yakanızda bu dünyadada ahirettede
 • SâdâkâtSâdâkât10 gün önce
  Be heyOsmanlı düşmanı! be hey tarih düşmanı! be hey cahil adam! bumuyduki hizmetin atalarına ait eserlerikazımak . Hiç bir iş yapmasaydın şu yapacağın zarardan daha az zarar verirdin. Size bu yetkiyi verenin içtiği su gidermi boğazından bilinmez amma hep birlikte ortaksınız bu yapılan tarih kıyımına Yunan’da gelse aynı işi ederdi. Emanet ehil olmayanlara verilmiş varalım kıyameti bekleyelim...
 • Ke-mal Ke-mal 10 gün önce
  Bilecik halkina az bile
 • mlymmlym10 gün önce
  Şoför Ali Bilecik Osmanlı'nın Doğuş Yeridir. Sen Kimin Torunusun Sorduğun Soruyu Makarios'un Heykelini Dikenlere Sor?
 • veliveli10 gün önce
  Şoför Ali, anladığın işi yapsan da her işe burnunu sokmasan?..Acaba bu arkadaş nasıl bir projeyle gelecek, maliyeti ne olacak, komisyonu ne olacak? Haydi burada durumu eşitledik. Peki gelen proje kimi temsil edecek?
 • MehmetMehmet10 gün önce
  Hep kızıyoruz hükümet şunu yanlış yaptı bunu şöyle bunu böyle diye...Esas sorunu hep atladık esas sorun millette ; kanı kirlenmiş,aklı bulanık,zihni dağınık,imanı tarumar olmuş kesimde. Bu millet ya uyanacak ya uyandırılacak. Ya tövbesi ile veya bela ve musibet ile. Zaman daralıyor kıyamet pek uzak değil, israilin süleyman mabedini yapması da,kürdistanın kurulmasıda, Türkiyenin savaşa girmesi de, işgali de. Bu milletin üçte birine de mâl olsada ucuxdur
 • MahmutMahmut10 gün önce
  Sanat desen değil, tarihi desen değil, iyi yapmışlar.
 • FarukFaruk10 gün önce
  Çok güzel olmuş. Burası Türkiye Cumhuriyeti. Fazlada Osmanlı dizileri izlemeyin bence, beyin dumura uğramasın, etkisi altında kalıyorsunuz.
 • BOYCOTT ISRAELBOYCOTT ISRAEL10 gün önce
  Birgün tarih kitaplarini yakmaya baslarlar ise hic sasirmayin..bunlar iktidara gelir ise gecmisteki Hitler rejiminden farki olmayacak..
 • Orhangazi Orhangazi 10 gün önce
  Yeryüzünde atasina reddine küfür eden bir millet varmı bizim gibi osmanlı dan ve atatürk 'ten çekin o kirli ellerinizi ve söylemlerinizi osmanlı atamızdir atatürk atamızdir ikisini de sevmeyen varsa çeksin gittsin osmanlı yı elestirmekatatürkçü eleştirmek kimsenin haddine degildir
 • kürşatkürşat10 gün önce
  bunların camileri ahıra çevirdiği bu millete şaka geliyor, fırsatını bulsalar yine yaparlar ama bu millete müstahak, İslamdan uzaklaşırsan İslama uzak insanlar tarafından yönetilirsin!!
 • ZAKOZAKO10 gün önce
  işte zihniyet .Bu topraklar bizlere kim den kaldı be densizler Sizler buraya ait değilsiniz ,Densizler vefasızlar .....
 • MahmudMahmud10 gün önce
  Allah belanizi versin.
 • Orhangazi Orhangazi 10 gün önce
  Allah korusun iktira gelseler bu millete neler yaparlar Allah ebediyen iktidar yüzü göstermesin amin
 • Bedirin AslanıBedirin Aslanı10 gün önce
  Bunların zihniyetı bu kadar işte.Anca olanı yok etmek.Yenı bırsey yok kafalarında.Cahil herifler.Bu ülkeye ne verdıler ki bu CeHaPe zıhnıyeti sımdı ne versinler.Uzuluyorum Bılecıklıler ıcın
 • KocasolakKocasolak10 gün önce
  Korkak ak partililere KAPAK olsun. Ak parti gölgesinden korkuyor.
 • recep aydınrecep aydın10 gün önce
  Nasılsanız öyle idare olunursunuz
 • Emone AltinEmone Altin10 gün önce
  Haclilari basiniza secerseniz ne bekliyorsunuz kimleri sectiginizin farkindamisiniz sectiklerinizin yaptiklarindan sorumlusunuz
 • Kemalist Düşmanı AkpartiliKemalist Düşmanı Akpartili10 gün önce
  Eğer M.Kemalin resmikazınsaydı, bunun adını "atatürk düşmanlığı" koyacak, karadan havadan ve denizden saldırıya geçeceklerdi! Anadoluyu Türk yurdu yapan Osmanlı'yı kazıyıp Düşmanlık yapınca hiç kimseden tık çıkmıyor! Galiba iktidarda Osmanlı Düşmanı CHP var???
 • mlymmlym10 gün önce
  Ey CHP Seçmeni Sakın Şaşırdık Demeyin Kalayı Basarım. Osmanlının Doğuş Yeri Bilecikliler Size Yazıklar Olsun Eserinizi Görün.
 • mahoagamahoaga10 gün önce
  AKP'nin bir sonra ki belediye başkanı adayına tavsiyem: Tüm bu resimleri arşivleyin. Belediye seçimlerinde meydanlara asıp hatırlatın Bilecik halkına bu HAZIMSIZ başkanın ilk işinin ne olduğunu, kimlere düşman olduğunu.
 • yediemirleryediemirler10 gün önce
  Bu figürler nelerine battı sayın başkan..?..nedir bu ecdat düşmanlığı...Katranı kaynatsan olurmu şeker cinsine...........m cinsine çeker...düzelmez bunlarr düzelmezzz asla kat a düzelmezzz...ya bu zihniyete oy verenler.......
 • ahmetahmet10 gün önce
  roma veya yunan figuru olsa put gibi deger verirlerdi... kendi kulturune yavancilasma, oryantalistlik ve mankurtluk zavalliliktir, yokolusun emaresidir
 • mehmet akmehmet ak10 gün önce
  burası gazi m.kemalin kurduğu türkiye cumhuriyeti devleti.helal olsun o başkana
 • AhmetAhmet10 gün önce
  Şaşırdık mı ? Hayır
 • Şoför AliŞoför Ali10 gün önce
  Gayet yerinde bir icraat. Selefi bu figürleri yaptırmak için belediyenin kasasından kaç para gider göstermişti acaba?
 • AbdullahAbdullah10 gün önce
  Osmanlıda resim yasak değil miydi? Yasak değilse nasıl şeriat vardı? Yoksa Osmanlıda islami bir düzen yok muydu? Bu resimlere Osmanlı demek Osmanlıya hakarettir, Osmanlıda resim yoktur.
 • bozerenbozeren10 gün önce
  onu oraya getirip yapıştıran ayrı israf, söken ayrı israf
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 10 gün önce
  Her Fırsatda Gerçek Yūzlerini Gösteriyorlar.
 • meçulmeçul10 gün önce
  yan cehennem yan odunlar kütükler artıyor
 • paramechparamech10 gün önce
  Bu tarz süslere hemen para harcanması yanlış ama minyatürler de çok çakma duruyormuş! Sanki yok edilmesi çok daha iyi olmuş gibi.Daha profesyonelce yapılabilir.
 • yunanyunan10 gün önce
  yunan seçimleri aldı

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019