Seçim 2019 Sayfası

CHP'li Pekşen: Ağır ve ahlaksız bir saldırı!

CHP'li vekil Haluk Pekşen, ABD'nin Türkiye'ye ekonomi üzerinden saldırıya geçmesine tepki gösterdi.

12 Ağustos 2018 Pazar 23:19
CHP'li Pekşen: Ağır ve ahlaksız bir saldırı!

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, "Döviz kurunun bu denli savrulmasının hiçbir ekonomik veriyle izahı mümkün değildir. Gelinen bu nokta AKP politikalarını eleştirmeyi aşmış; güzel ülkemize karşı asla kayıtsız kalamayacağımız ağır ve ahlaksız bir saldırıya dönüşmüştür" ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Trump'ın yaptırımlarla Türk ekonomisini hedef almasına CHP'den aykırı bir ses geldi.

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Döviz kurunun bu denli savrulmasının hiçbir ekonomik veriyle izahı mümkün değildir. Gelinen bu nokta AKP politikalarını eleştirmeyi aşmış; güzel ülkemize karşı asla kayıtsız kalamayacağımız ağır ve ahlaksız bir saldırıya dönüşmüştür. Söz konusu olan VATANDIR. Dolar 7.15" ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 23:19

YORUM YAZ

 • ihsanihsan8 ay önce
  kemalde ses yokkahpeliği yapan ağbabası
 • aslanaslan8 ay önce
  ...muhterem fethullan efendiden fetoya ...
 • GünaydınGünaydın8 ay önce
  Hele şükür anladılar
 • Osman ÖzkanOsman Özkan8 ay önce
  helal sut emmiş insanlar gerçeği görüyor ve tepki veriyor bu emdikleri helal sütlerin bedelidir
 • bekirbekir8 ay önce
  akp için büyük fırsat elindebüyük güç var 15 temmuzda halk onu dinledi sokağa indi bir kere bile oy vermedim ama biz ülkemiz için akp de bugüne kadar ayrım yaptığı bütün insanların gönlünü almak için birlik olalım devlet kamu harcamalarını kıssın yeter artık bu lüksten , israftan vazgeçsin biz de halk olarak payımıza düşeni yapalım

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019