• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP riyakarlığı: SADAT'ın kapısında, PKK'nın yanında!

Yeniakit Publisher
2023-06-30 10:22:00 -
CHP riyakarlığı: SADAT'ın kapısında, PKK'nın yanında!

Yeni akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun, "CHP riyakarlığı: SADAT'ın kapısında, PKK'nın yanında!" başlıklı yazısı...

Yeni akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Rusya'da darbe girişimine kalkışan Wagner üzerinden SADAT'ı eleştirmeye kalkışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun samimiyetsizliğini somut örnekler üzerinden anlattı.

Karahasanoğlu'nun bugünkü yazısı...

Rusya'da darbe girişimi oluyor.
Kemal Kılıçdaroğlu karşı çıkıyor..
Şaşırıyoruz, "Kılıçdaroğlu darbecileri sever. Rusya'daki darbe girişimine niye karşı çıkıyor ki, acaba" diye düşünürken..
O hemen ilave açıklama yapıyor, "Rusya'daki Wagner'in benzeri yapılanma olan Türkiye'deki SADAT ile ilgili uyarılarımızın haklılığı ortaya çıktı."
Wagner kim, SADAT kim?..
Arada küçücük bir benzeşme mümkün mü?
Asla..
Adam Rusya'da paralı askerlik yapılanmasını, binlerce kişinin katili bir yapılanmayı, Türkiye'de tek bir illegal eyleme karışmamış SADAT ile hiç utanmadan benzeştirmeye çalışıyor..
Belki diyeceksiniz ki, "Kemal bey hassasiyet gösteriyor. Darbe girişimlerini karşıtlıkta çok keskin bir duruşu olduğu için, bu uyarı açıklamalarını yapıyor. Darbe karşıtlığı güzel bir şey.. Suçladığı SADAT isimli yapının böyle bir yönü yok ise, uyarıda zarar olmaz.. Bu konuda Kemal beye teşekkür etmemiz gerekir.."
Gerçekten de..
Kemal bey, darbe karşıtlığı üzerinden samimi olarak böyle bir uyarı yapıyor olsa, tabii ki teşekkür edelim..

...YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

CHDPKK kuruluş amacı

CHDPKK nin kuruluş amacı Vatan Millet Din düşmanlığı yapmak Türkiye yi emperyalist lerin maşası kuklası yapmak ve Terör örgütleri ile Haçlı itleri ile bir olup Türkiye yi bölüp parçalamak

resat

vagnerin teşebbüsünü ,ihtilal ile silah ile yönetimi ele geçirme olarak algılamış gibi yapan chp,bu topraklardaki hertürlü moderninden ,post modernine kadar ihtilalin ya önünde ya arkasında ,yada içinde olan chp ,seni bu millet çok iyi tanıyor ,bunuda kısabir süre önce ispatladı ,kimse yemez bu numaraları ,,
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23