CHP Muğla ilçeleri belediye başkan adayları 2019 yerel seçim

CHP Parti Meclisi Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Muğla ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP Dalaman belediye başkan adayı, CHP Datça belediye başkan adayı, Kavalıdere CHP belediye başkan adayı, CHP Menteşe belediye başkan adayı, CHP Milas belediye başkan adayı, CHP Ula belediye başkan adayı son dakika olarak açıklandı.

06 Aralık 2018 Perşembe 20:05
CHP Muğla ilçeleri belediye başkan adayları 2019 yerel seçim

CHP Parti Meclisi Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Muğla ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP Dalaman belediye başkan adayı, CHP Datça belediye başkan adayı, Kavalıdere CHP belediye başkan adayı, CHP Menteşe belediye başkan adayı, CHP Milas belediye başkan adayı, CHP Ula belediye başkan adayı son dakika olarak açıklandı.

CHP'in belediye başkan adayları son dakika Parti Meclis'i tarafından açıklandı. CHP yerel seçim için 212 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını belirledi. Peki CHP'nin Muğla ilçe belediye başkan adayları kim oldu? 

CHP belediye başkan adayları belli oldu Türkiye geneli il ilçe CHP 2019 adayları listesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Aralık 2018 Perşembe 20:05

YORUM YAZ

  • Yakup Doğan ASLANYakup Doğan ASLAN2 ay önce
    Partini bir üyesi olarak şayet muğla Yatağan’da Haşmet isimli kişiyi (ki bu adam bölgede bulunan madenciler ve kömürcülerle iş birliği içindedir) tekrar aday gösterirseniz Yatağan ilçesini Akp ye teslim etmiş olursunuz, hiçbir vatandaş Haşmet beye oy vermeyecektir bilginize

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019