• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hayati Küçük’ten canlı yayında bomba Arınç ve FETÖ-Mafya açıklaması

Mehmet Özmen’in hazırlayıp sunduğu yeniakit.com.tr “Ülke Gündemi” programına konuk olan Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük, “Bülent Arınç’ın çıkışları FETÖ ile mücadele eden insanlar üzerinde travmalara neden oluyor ve bu mücadeleye büyük darbe vuruyor. Bugün bile Pensilvanya’da Arıınç’a dua, Reis’e beddua yapılıyor. FETÖ’nün ‘dua listesi’nde hala Arınç’ın adı geçiyor.” dedi.

Yeniakit Publisher
2020-11-21 19:59:00 - 2020-11-22 18:44:36
Hayati Küçük’ten canlı yayında bomba Arınç ve FETÖ-Mafya açıklaması

MUHAMMED SEYİTOĞLU / ANKARA

FETÖ’nün yurtdışı yapılanmasına yönelik Türk medyasında ilk kez bir çok konuyu belgeleriyle gündeme getirilen “Ülke Gündemi” programına, Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük’ün sözleri damga vurdu. 

"Bülent Arınç'ın açıklamaları FETÖ ile mücalede eden insanlara sürekli travmalar yaşatıyor"

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “yalnızım” mesajı ve sonraki en zor anlarında yanlarında olduklarını, olmaya da devam edeceklerine dikkat çeken Hayati Küçük, “Etrafındaki birçok isim tarafından Sayın Cumhurbaşkanımız yalnız bırakılırken, en zor günlerinden itibaren onun safında FETÖ ile mücadele ediyorum. Bülent Arınç’ın açıklamaları ben ve benim gibi FETÖ ile mücadele eden insanlara sürekli travmalar yaşatıyor. Arınç’ın her çıkışı FETÖ ve FETÖ’cülere moral ve motivasyon kaynağı oluyor.” şeklinde konuştu.  

"Arınç'ın açıklamaları 'tanıklıktan' vazgeçirdi"

FETÖ ile mücadele konusundan çok önemli bir ismin yurtdışından gelerek tanıklık yapmak istediğini hatırlatarak çok önemli bir konuya vurgu yapan Hayati Küçük, şunları söyledi:

“Yurtdışından gelecek bir arkadaşımız çok önemli bir FETÖ dosyasında ‘gizli tanık’ olacaktı. Konuya ilişkin her türlü hazırlıklar yapıldı ve ilgili kişi Türkiye’ye gelip tanıklık yapacaktı. Tam o arada Bülent Arınç ekranlara çıkarak   ‘Paralel ile mücadele kapsamında açılan o kadar çok davalar var ki üstüme cübbeyi tekrar geçirmeyi arzu ediyorum.’ açıklamasında bulundu. Ertesi günkü bütün gazetelerde Arınç’ın sözleri manşet olunca ‘gizli tanık’lık yapacak kişi Türkiye’ye gelip tanıklık yapmaktan vazgeçti. Arınç, sürekli FETÖ ile mücadeleye darbe vuruyor.”

"Pensilvanya'da her gece Arınç'a dua, Reis'e beddua yapılıyor"  

“Biraz daha sussun” diye Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine Bülent Arınç’ın getirilmesinin çok büyük bir hata olduğunu söyleyen Hayati Küçük, “Bülent Arınç’la ilgili Pensilvanya kaynaklı bize çok önemli bir bilgi ulaştı. Teröristbaşının bir dua listesi vardır ve bu dua listesinde adı geçenlere her gece teheccüde kalkıldığında dua edilir. O listede Bülent Arınç’ın hala yer aldığı ve bugün bile ona Pensilvanya’da gece kalkıp dua edildiği bilgisi ulaştı bizlere. Pensilvanya’da Reis’e beddua edilirken Bülent Arınç’a dua ediliyor.” şeklinde konuştu. 

“Bülent Arınç 'artık yeter' dedirtti"  

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tam köşeye sıkıştığı bir anda provokatif söylemlerle Alaattin Çakıcı’nın sahneye çıktığını hatırlatan Hayati Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alaattin Çakıcı’nın tehdidi sonrasında Bülent Arınç’ın çıkıp aynı provokatif söylemleri devam ettirmesi ‘artık yeter’ dedirtti. 

“FETÖ, dünyanın her yerinde mafya liderleriyle iç içe girer”

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve Araştırmacı Yazar Hayati Küçük, sözlerini şöyle tamamladı:

“Çakıcı cezaevinden çıkmadan önce Türkiye’de Sedat Peker geziyordu. Sedat Peker, bir anda toparlanıp Türkiye’yi terk ediyor. Sedat Peker, yayınlarında ‘FETÖ’nün İstanbul imamı Ahmet Kara bana FETÖ’den altın saat getirdi’ diyor. FETÖ, dünyanın her yerinde ilgili devlet kurumları belirli seviyede ele geçirildikten sonra FETÖ’nün illegal ekipleri, mafya liderleriyle kesinlikle iç içe girerler. Bu her ülkede böyledir.”  

Canlı yayının tamamını Yeni Akit YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Canlı Yayın Linki: 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gökhan Afşar

Yazıklar olsun sana Bülent Arınç bu ülkenin gariban vatandaşının vergileriyle sana maaş ödüyor bu millet haram zehir zıkkım olsun aldığın yediğin maaşlar
 • Yanıtla

Millet

Rabbim Reisimize yardım etsin, kendisine ahde vefası olan refikler ihsan etsin.  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23