Cami kapısında para bulmuştu! Kamera kayıtları mest etti

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Metin Yıldırım, görev yaptığı caminin kapısında 100 lira buldu, sahibini bulmak için baktığı kamera kaydında mest oldu.

12 Eylül 2019 Perşembe 14:53

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Metin Yıldırım, görev yaptığı caminin kapısında 100 lira buldu. Sahibini bulmak için güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Yıldırım, mest oldu.

Yıldırım, görüntülerde, yolda buldukları parayı cami girişine bırakan çocukları görünce hem şaşırdı, hem sevindi.

Yıldırım, duygulandıran o anları, “Sizi yetiştiren anne babaya ve öğretmene helal olsun. Parayı sokakta bulmalarına rağmen haram paraya dokunmak yerine en uygun yere bırakmışlar, ümidimizsiniz çocuklar” sözleri ile sosyal medya hesabından paylaşarak adam olacak çocukları açığa çıkardı.

Din Kültürü Öğretmeni Yıldırım’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım büyük ilgi topladı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe 14:53

YORUM YAZ

 • vatandaşvatandaş7 gün önce
  onlara can kurban inşallah kirli düzen insanları onların bu güzel yüreklerini bozmaz.maşallah
 • CANAN AKSEDEFCANAN AKSEDEF8 gün önce
  Sokakta bulunan paranın haram olduğuna dair delili neymiş hocanın? O çocuklar isteselerdi o parayı yerlerdi ve onlara haramda olmazdı,onlar Allahtan geleni tekrar O'na arzetmişler çocuklar küçük gönüller büyük
 • İdo1 İdo1 8 gün önce
  Her tarafa imam hatip açıp böyle zararlı insanlar mı yetiştirmekistiyorsunuz layiklar duymasın.
 • saddisaddi8 gün önce
  her zaman derim. bu ülkede mümin sayısı % 10
 • Osmanli KürdüOsmanli Kürdü8 gün önce
  allahim sana cok sükür böyle insanlarda varmis göuzlerim doldu annesinin Babasinin emekleri onlarin elerinden öperim böyle cocuk yetisdirdikleri icin vatana millete eminim büyük hizmetler edecekler insallah allahim böyle tür terbiye ahlak görmüs cocuklari görmek isteriz devlet makamlarinda diyerlerini helak et canini alki bu cocuklarimizi yer meydan acilsin Cocuklar sizi ve aylenizi allaha emanet ediyorum yüreyimize huzur doldurdunuz allahda sizleri Huzur nese basai ile mükafatlandirsin insallah Amin

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019