CHP'li başkanlar genel merkeze çağrıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Ankara'ya gidecek olan CHP'li büyükşehir belediye başkanları genel merkeze çağrıldı. Başkanlar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir toplantı yapacak.

11 Eylül 2019 Çarşamba 11:41
CHP'li başkanlar genel merkeze çağrıldı!

Büyük toplantı öncesi CHP'li büyükşehir belediye başkanları genel merkeze çağrıldı. Başkanlar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir toplantı yapacak.

Saat 13.00’te başlayacak toplantıya, AK Partili’li büyükşehir belediye başkanlarının yanı sıra aralarında İstanbul, Ankara ve İzmir’in de bulunduğu 11 CHP’li belediye başkanıyla bir MHP’li başkan da katılacak.

Görevden alınan Mardin, Van ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanları‘nın yerine ise başkanlığa atanan valiler katılacak.

Toplantıda büyükşehirlerin sorunlarının, yerel yönetimlerin çalışmalarının ele alınması, bu doğrultuda görüş alışverişinde bulunulması bekleniyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 11:41

YORUM YAZ

  • hizipsavarhizipsavar10 gün önce
    karaba işe alımnlarını artırın denilecek son olaraka yalovanın başkanı sefa efendi vardı. sarhoştum ince ile cuma günü içiyorduk hatırlamıyorum demiş. :)her gün cuma kılarsan böyle olur. cem yılmaz bunalr yüzünden işi bıraktı.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019