AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan: Bütün hainler İmamoğlu’nun arkasında

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Batı ve Amerika da dahil Türkiye aleyhinde faaliyet gösteren bütün hain grupların İmamoğlu’nu desteklediğini belirtti.

23 Mayıs 2019 Perşembe 09:14
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan: Bütün hainler İmamoğlu’nun arkasında

 Resul Ekrem Şahan  Ankara 

İstanbul seçimlerinin yenileneceği 23 Haziran tarihi yaklaşırken, partilerin stratejileri de belli olmaya başladı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İBB Adayı İmamoğlu’na geriden destek vereceğini, sahaya inmeyeceğini söyledi. Konuya ilişkin Akit’e konuşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Türkiye aleyhinde olan grupların İmamoğlu’nu desteklediklerini belirterek, “Baktılar ki Kılıçdaroğlu, PKK, FETÖ olmak üzere hepsi içi içe. Dolayısıyla İmamoğlu bir proje aday olduğu için onu öne çıkarmak istiyorlar” dedi.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mayıs 2019 Perşembe 09:14

YORUM YAZ

 • Bekirogul Bekirogul 23 gün önce
  Doğrusun ahbabım
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 24 gün önce
  Proje Aday Sahte İmamoğlu, Kaybedecek. Hiç Şüphesiz ki. Arkasına Tūm Hainleri Alsada. Asla Başaramayacaklar. Hiç Şüphesiz ki.
 • Mikail okurogluMikail okuroglu24 gün önce
  Kişi gurup sevdigi ledir sen onların istediği yere gelirsen onlarda sever ve de destekler Allah CC bu vatanı ümmeti hainler den kurtarsın.
 • AkilAkil24 gün önce
  Buyurun dost lar hain Ler sofrasına şarlatan larrant cennetine hoş geldiniz
 • istanbulluistanbullu24 gün önce
  ekrem fetöcümübilmem ama tüm fetöcüler onu destekliyo ekrem pkk lımı bilmem ama pkk kandilden destek verecek kadar ekremci ekrem yunanlımı bilmem ama yunanlılar istanbulu fetheden yunanlı diyecek kadar ekremci kısaca ekrem vatan hainimi bilmem ama tüm vatan hainleri ekremci
 • osmanosman24 gün önce
  Esas hain sizsiniz. Hırsızlığınız ayyuka çıkmasın diye bu çabanız. Yoksa memleket yansa umrunuzda olur mu?
 • AyşegülAyşegül24 gün önce
  Bırakın arkalarına yedi düveli alsınlar önemli olan MİLLET kimin arkasında ondan da önemlisi ALLAH kimin yanında

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019