• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bu utanç bize yeter! Türkiye Ebrar Karakurt'un ahlak dışı ilişkisini tartışıyor

Yeniakit Publisher
2022-04-05 22:50:00 - 2022-04-06 05:26:13
Bu utanç bize yeter! Türkiye Ebrar Karakurt'un ahlak dışı ilişkisini tartışıyor

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın oyuncularından eşcinsel sapkın Ebrar Karakurt'un hemcinsi ile yaşadığı ilişkisi gündem oldu. LGBTİ'li sapkınları adeta meşrulaştıran sosyal medyadaki Ebrar tartışması akıllara durgunluk verirken medya da ahlak dışı ilişkiyi normalleştirerek servis ediyor.

 Yeniakit.com.tr 

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın oyuncularından Ebrar Karakurt, hemcinsi ile yaşadığı ilişkisi sebebi ile yeniden gündeme geldi.

Bu utanç bize yeter!

Karakurt ile eşcinsel ilişki yaşadığı İmge, sosyal medyadan birbirlerine göndermede bulunurken, Twitter kullanıcıları iki sapkın arasında yaşanan tartışmayı gündem yaptı.

On bir ayın sultanı Ramazan'ı idrak ettiğimiz bu günlerde iki eşcinselin ilişkisinin gündem maddesi olması akıllara durgunluk verdi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Türkiye Voleybol Federasyonu sessiz!

Birçok medya kuruluşunun da eşcinsel ilişkiyi normalleştirerek yaşananları haberleştirmesi, LGBTİ'li sapkınlara daha da cesaret verirken, Ebrar Karakurt'un arkasına aldığı medya gücü ile sapkınlığı meşrulaştırma çabalarına hizmet ettiği düşünülüyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

MUSTAFA SOLUMAZ

Memleketin hali ortadayken boş işler ile uğraşmanın faydası yok.

Aykan

Bu tarz olaylar normalleştikçe özlük ve benliğimizi kaybederiz. Allah ıslah etsin anne ve babasına sabır versin. Derhal milli sporcu luktan çıkartılmalı. Varsın biz en sonuncu olalım ama Türk gibi Müslüman gibi yaşayalım
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23