Gezici tayfadan 16 yıldır aynı yalan! Bu kez de sandığa gömülecekler

Her seçimde "Sandıkları terk etmeyeceğiz" deyip seçim günü plajlarda sere serpe gününü gün eden "Gezi " zekalı sözde sanatçılar 24 Haziran seçimleri için de boş durmadı.

14 Haziran 2018 Perşembe 13:31

Aralarında Tilbe Saran, Gülriz Sururi, Ayşen Gruda, Berna Laçin, Mert Fırat ve Fırat Danış gibi isimlerin olduğu bir grup, “Gündüz sandık başına, akşam sandık peşine” sloganıyla, seçmenlere oy kullanma ve müşahit olma çağrısı yaptı.

SANDIK GÜVENLİĞİ ZATEN SAĞLANIYOR

Gezi zekalarıyla sandık güvenliğinin olmadığı algısı oluşturmaya çalışan bu gruba hatırlatım. Her sandıkta her parti en az 3 gözlemci bulundurabiliyor. Oy verme işleminden oy sayımına kadar her adım şeffaf bir şekilde parti gözlemcilerinin huzurunda gerçekleşiyor.

Her sandığa gözlemci koyup, günümüzün internet olanaklarıyla sandıklardan gelen sonuçları bir merkezde toplayıp seçim sonucunu doğrulamak mümkünken,16 yılda12 seçim kaybeden CHP'nin yenilgi için hep bir bahaneye ihtiyacı var.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 13:31

YORUM YAZ

 • TUNCAY ARABACITUNCAY ARABACI19 sa önce
  YAV.AKLAR ..LAR VATAN H.İNLERİ
 • Malatya Malatya 23 sa önce
  Siz oy çalmazsanız biz çalmayız merak etmeyin peki burda avazı çıktığı kadar bağıran sürtükler 7 haziran seçimlerinde doğuda adam 5 pusulaya hdppkk partisine oy verdi neden gormediniz
 • Malatyalı Malatyalı 23 sa önce
  Sözde sanatçılar dış ülkelerde muhalefet kesim bile ülkesi için en iyi şeyleri yapmayı hedeflerken bizim burdaki bazı medya ve sanatcı kesimi ülkesinin aleyhine iş yapıyor şu reklamda oynayan sanatçıların hepsi başka akılla hareket ediyor yani kendi akılları yok bide kalkar seçmene köyün derler kendileri beyinsizlilerinin farkında değiller
 • kalelikaleli9 ay önce
  sanatçı bozuntuları taraflıdırlar hem de saplantılı haldeler.merak etmeyin biz de sandıklara sahip çıkacağız çünkü hile dalavere dümen sizlerde mevcut bizlerde değil.yıllardır hep aynı yaygarayı kopartan sizin gibi güruh hile yapar.sayın cumhur ittifakına destek veren kardeşlerim dikkatli olalım ve sandıklara sahip çıkalım.bu gibi güruhtan gene her şey beklenir.dikkatli olalım.
 • HiçHiç9 ay önce
  En çok da hükümete yakın dizi ve film yapan kanallarda çıkıyorlar. Tezat mı? Kasıt mı? Anlayamadık???
 • CashifCashif9 ay önce
  Seçimin hemen akabinde hile yaygarası yine kopacak. Bakalım bu kez neyle gelecekler. Ülen sizi yenilen pehlivanlar, yine yenmiş, yenmiş de yenmiş. Ama yenilgiye bi doymadınız.
 • BozkurtBozkurt9 ay önce
  Hepsi adam gibi insan gibi insandır çekemeyen anten taksın..
 • KARAKURTKARAKURT9 ay önce
  ne kadar o ço.fah, pez, varsa bir arada ne var ki bunda garipsenecek
 • ŞABAN SALTIKŞABAN SALTIK9 ay önce
  tamamda bu sanatçıları kim televizyonlarda oynatıyor, onlara kim para kazandırıyor birde ona bakın....... Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyumu devam dan yana kullanacak biri olarak şunuda hatırlatmak isterim;Beni ne Recep kurtarır, ne Muharrem İnceBeni İman Kurtarır, mezara girince
 • fetösavarfetösavar9 ay önce
  Reklamı izledim sandığa sahip çıkın diyo hiç bi parti de söylememişler ...Sandık hepimizin hakkı çok doğru bir istek reklamı olumlu buluyorum...
 • ibrahimibrahim9 ay önce
  EYYY EKRAN SOYTARILARI,KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK. Bİ YERLERİNİZ ÇATLASADA,YIRTILSADA..EZE EZE ALACAĞIZ Bİ İZNİLLAHİ TEALA..
 • johnny johnejohnny johne9 ay önce
  muzik kliplere bak kadinlar ciplak cekiyorlar, bunlar kudurdu"ah ve ah AKP cok kotu! markalara sensur ediyor! bizim icin bu en buyuk sorun!"bunlar zengin hayat yasiyorlar, ulkenin gercek sorunlari bilemezler
 • mehmetmehmet9 ay önce
  başarısızlıklarını seçim güvenliği yok gibi iftiralarla örtüp seçmene hesap vermekten kaçıyorlar. Saf chp seçmeni de bu numarayı yutuyor.
 • durcuddurcud9 ay önce
  GEZI ZEKALI VATAN HAINLERI ALMANYANIN YESILLER PARTISININ DESTEKLEDIGI BUNAMERTLERE SIMDIDEN GECMIS OLSUN SANDIKTAKI ISTIKAMET BELLI FAKAT SONRASI VAR GEZICI STILMISLAR ÜC BES DOLARA KENDINI SATANLAR VATANIN:DA SATAR ANASINI:DA SATAR EH HER GIDISIN BIR DÖNÜSÜ VAAAR.
 • nadim hatipoğlunadim hatipoğlu9 ay önce
  ne yaparsanız yapın AKPARTİ helal ve meşru yollardan ALLAHCC İZNİ İLE YİNE DEVAM HER SEÇİMDE BIKTIK ARTIK YOK SANDIK GÜVENLİĞİ YOK OY ÇALINDI BIRAKIN BU AYAKLARI KOKTU KİMSEDEN ZORLA OYUNU ALAN YOK HER KES ÖZGÜR İRADESİ İLE OYUNU KULLANIYOR SANDIKLARA SAHİP ÇIKILACAKSA BUNU AKPARTİ YAPMALI ÇÜNKÜ ÇALINAÇAKSA OYLARI KİMİN ÇALAÇAĞINI BU MÜSLÜMAN TÜRK MİLLET İYİ BİLİR.
 • ahmetahmet9 ay önce
  chp nin tümü .... bunlar ne Türk nede Müslüman bunların hepside bildiyimiz ....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019