Gezici tayfadan 16 yıldır aynı yalan! Bu kez de sandığa gömülecekler

Her seçimde "Sandıkları terk etmeyeceğiz" deyip seçim günü plajlarda sere serpe gününü gün eden "Gezi " zekalı sözde sanatçılar 24 Haziran seçimleri için de boş durmadı.

14 Haziran 2018 Perşembe 13:31

Aralarında Tilbe Saran, Gülriz Sururi, Ayşen Gruda, Berna Laçin, Mert Fırat ve Fırat Danış gibi isimlerin olduğu bir grup, “Gündüz sandık başına, akşam sandık peşine” sloganıyla, seçmenlere oy kullanma ve müşahit olma çağrısı yaptı.

SANDIK GÜVENLİĞİ ZATEN SAĞLANIYOR

Gezi zekalarıyla sandık güvenliğinin olmadığı algısı oluşturmaya çalışan bu gruba hatırlatım. Her sandıkta her parti en az 3 gözlemci bulundurabiliyor. Oy verme işleminden oy sayımına kadar her adım şeffaf bir şekilde parti gözlemcilerinin huzurunda gerçekleşiyor.

Her sandığa gözlemci koyup, günümüzün internet olanaklarıyla sandıklardan gelen sonuçları bir merkezde toplayıp seçim sonucunu doğrulamak mümkünken,16 yılda12 seçim kaybeden CHP'nin yenilgi için hep bir bahaneye ihtiyacı var.

Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 13:31

YORUM YAZ

 • BozkurtBozkurt9 gün önce
  Hepsi adam gibi insan gibi insandır çekemeyen anten taksın..
 • johnny johnejohnny johne10 gün önce
  muzik kliplere bak kadinlar ciplak cekiyorlar, bunlar kudurdu"ah ve ah AKP cok kotu! markalara sensur ediyor! bizim icin bu en buyuk sorun!"bunlar zengin hayat yasiyorlar, ulkenin gercek sorunlari bilemezler
 • CashifCashif9 gün önce
  Seçimin hemen akabinde hile yaygarası yine kopacak. Bakalım bu kez neyle gelecekler. Ülen sizi yenilen pehlivanlar, yine yenmiş, yenmiş de yenmiş. Ama yenilgiye bi doymadınız.
 • KARAKURTKARAKURT9 gün önce
  ne kadar o ço.fah, pez, varsa bir arada ne var ki bunda garipsenecek
 • kalelikaleli9 gün önce
  sanatçı bozuntuları taraflıdırlar hem de saplantılı haldeler.merak etmeyin biz de sandıklara sahip çıkacağız çünkü hile dalavere dümen sizlerde mevcut bizlerde değil.yıllardır hep aynı yaygarayı kopartan sizin gibi güruh hile yapar.sayın cumhur ittifakına destek veren kardeşlerim dikkatli olalım ve sandıklara sahip çıkalım.bu gibi güruhtan gene her şey beklenir.dikkatli olalım.
 • fetösavarfetösavar10 gün önce
  Reklamı izledim sandığa sahip çıkın diyo hiç bi parti de söylememişler ...Sandık hepimizin hakkı çok doğru bir istek reklamı olumlu buluyorum...
 • nadim hatipoğlunadim hatipoğlu10 gün önce
  ne yaparsanız yapın AKPARTİ helal ve meşru yollardan ALLAHCC İZNİ İLE YİNE DEVAM HER SEÇİMDE BIKTIK ARTIK YOK SANDIK GÜVENLİĞİ YOK OY ÇALINDI BIRAKIN BU AYAKLARI KOKTU KİMSEDEN ZORLA OYUNU ALAN YOK HER KES ÖZGÜR İRADESİ İLE OYUNU KULLANIYOR SANDIKLARA SAHİP ÇIKILACAKSA BUNU AKPARTİ YAPMALI ÇÜNKÜ ÇALINAÇAKSA OYLARI KİMİN ÇALAÇAĞINI BU MÜSLÜMAN TÜRK MİLLET İYİ BİLİR.
 • ŞABAN SALTIKŞABAN SALTIK10 gün önce
  tamamda bu sanatçıları kim televizyonlarda oynatıyor, onlara kim para kazandırıyor birde ona bakın....... Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyumu devam dan yana kullanacak biri olarak şunuda hatırlatmak isterim;Beni ne Recep kurtarır, ne Muharrem İnceBeni İman Kurtarır, mezara girince
 • HiçHiç9 gün önce
  En çok da hükümete yakın dizi ve film yapan kanallarda çıkıyorlar. Tezat mı? Kasıt mı? Anlayamadık???
 • durcuddurcud10 gün önce
  GEZI ZEKALI VATAN HAINLERI ALMANYANIN YESILLER PARTISININ DESTEKLEDIGI BUNAMERTLERE SIMDIDEN GECMIS OLSUN SANDIKTAKI ISTIKAMET BELLI FAKAT SONRASI VAR GEZICI STILMISLAR ÜC BES DOLARA KENDINI SATANLAR VATANIN:DA SATAR ANASINI:DA SATAR EH HER GIDISIN BIR DÖNÜSÜ VAAAR.
 • ibrahimibrahim10 gün önce
  EYYY EKRAN SOYTARILARI,KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK. Bİ YERLERİNİZ ÇATLASADA,YIRTILSADA..EZE EZE ALACAĞIZ Bİ İZNİLLAHİ TEALA..
 • mehmetmehmet10 gün önce
  başarısızlıklarını seçim güvenliği yok gibi iftiralarla örtüp seçmene hesap vermekten kaçıyorlar. Saf chp seçmeni de bu numarayı yutuyor.
 • ahmetahmet10 gün önce
  chp nin tümü .... bunlar ne Türk nede Müslüman bunların hepside bildiyimiz ....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü