Bu sorun artık çözülmeli!

Akit’te bu haberi okuyunca içim sızladı.. Allah aşkına anne babanın inadı yüzünden arada kalan bu masum çocuğun suçu ne?

11 Ekim 2018 Perşembe 14:13
Bu sorun artık çözülmeli!

 Barış Say  Okur Postası  “İzmir’de boşanan bir çiftin velayet davasında tanıkların bir kısmı baba, bir kısmı anne lehine ifade verdi. Anne ve baba arasındaki çıkar çatışması ihtimalini dikkate alan hakim, 7 yaşındaki çocuk için kayyım atanmasına karar verdi” diye gazetemiz Akit’te bu haberi okuyunca içim sızladı.. Allah aşkına anne babanın inadı yüzünden arada kalan bu masum çocuğun suçu ne? Yetkililer bu soruna çözüm bulsun, bu sorunun çözümü için elbette aile olmak önemli ama dediğimiz gibi arada kalan masum çocuğun hiç ama hiç suçu yok!..


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 14:13

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mart 2019