• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bu nasıl hakim bu nasıl karar? Travesti doktor Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geri döndü

Yeniakit Publisher
2023-07-21 13:51:00 - 2023-07-21 13:54:24
Bu nasıl hakim bu nasıl karar? Travesti doktor Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geri döndü

Sapkın travesti Larin Kayataş, İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki görevine geri döndürüldü. Türk aile yapısını hedef alan ve her türlü sapkın ilişkiyi normalleştiren LGBTİ ahlaksızlığının oyuncağı olan hakimin verdiği skandal karara tepki yağıyor.

 yeniakit.com.tr 

Türk aile yapısını hedef alan ve her türlü sapkın ilişkiyi normalleştiren LGBTİ ahlaksızlığı mide bulandırmaya devam ederken Türkiye bugün skandal bir haberle çalkalandı.

Her bir karışı şehit kanıyla sulanmış Türkiye'de LGBTİ ahlaksızlığının hortlatmaya çalışan sapkınların adeta oyuncağı haline gelen bir hakimin kararı sonrası travesti Larin Kayataş, İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki görevine geri döndürüldü.

Skandal kararı duyuran Kayataş "Üst Mahkeme 1- Men cezasının hukuka aykırı olduğuna, 2- Toplam 20 aylık doktor maaşının faiziyle birlikte geri ödenmesine, 3- Göreve iade edilmeme karar verilmiştir! Demokrat, laik, özgür bir Türkiye Cumhuriyeti adına Saygılarımla Doktor Larin Kayataş." ifadelerini kullandı.

Çocuklar bile tehdit altında!

LGBTİ ahlaksızlığının hedefinde çocuklarda yer alıyor. Sapkınlar, sosyal medyada açtıkları #LGBTİÇocuklarVardır etiketiyle kirli ellerini çocuklara değdirmeye çalışmıştı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Larin Kayataş, göreve geri döndürülmesinin ardından hastaneye gelecek çocuklara dikkat çeken vatandaşlar "çocuklarımız kim koruyacak?" yorumunu yaparak tepkilerini dile getirdi. 

Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na çağrı yapan vatandaşlar bu kepazeliğin son bulmasını istedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ahmet Öztürk

işte zalim putini bunun için seviyorum bazan islami hareket ediyor lğbt eylem yapamıyor ameliyatlar yasak bizde neredeyse devlet hastaneleri ücretsiz yapacak.

Seyda

Ülkemizde bu gibi Egtimci Tedavi edici Hatta yardmcı dahi istemiyoruz . Hayatımızin hic bi alanina evlatlarimiza göz teması dahi istemiyoruz.Lutfen dursun artik bunlar bunlara hareket alanı vermeyin.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23