• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bu fotoğraf mahalleyi fena böldü: Fazıl Say ile Yılmaz Özdil birbirine girdiler... Gündemi altüst etti...

Yeniakit Publisher
2023-11-21 21:22:00 - 2023-11-21 21:42:38
Bu fotoğraf mahalleyi fena böldü: Fazıl Say ile Yılmaz Özdil birbirine girdiler... Gündemi altüst etti...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dünyaca ünlü soprano Pervin Chakar'ı, konserini izledikten sonra sahnede reverans yaparak kutladı ve sanatçının elini öptü. Bu kare mahalleyi ikiye böldü. Gazeteci Yılmaz Özdil ile her konuda muhalefet yapan Fazıl Say ise birbirine girdiler...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dünyaca ünlü soprano Pervin Chakar'ı, konserini izledikten sonra sahnede reverans yaparak kutladı ve sanatçının elini öptü. Bu kare mahalleyi ikiye böldü. İşte o tartışmalar...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Özel, İstanbul Kadıköy'de "Bir Opera Gecesi" dinletisine katıldı. Özel'e; CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve HEDEP Van Milletvekili Pervin Buldan eşlik etti.

Konser sonrası Pervîn Chakar'ı sahnede tebrik eden Özel'in Chakar'ın elini öpen fotoğrafı ise büyük yankı uyandırdı.

Özgür Özel o anları Twitter hesabından paylaşarak, "İstanbul Kadıköy'de Süreyya Opera Sahnesi'nde ünlü soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa'nın "Bir Opera Gecesi" dinletisine katıldık. Sn. Chakar'ın performansı kadar verdiği barış kardeşlik mesajları ve deprem acımızı paylaşması da etkileyiciydi." ifadelerini kullandı.

İstanbul Kadıköy'de Süreyya Opera Sahnesi'nde ünlü soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa'nın "Bir Opera Gecesi" dinletisine katıldık.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Pervin Chakar da yine sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Chakar "Kapımız herkese, her düşünceye açıktır. Irkçı ve hakaret dolu sözlere sanatımla cevap vermeyi yeğliyorum. Çünkü her şey gelip geçicidir ama sanat daima kalıcıdır." dedi.

Çok değerli takipçilerim. Dün gece Süreyya Operası’nda muhteşem bir geceye tanıklık ettik. Ravel, Delibes, Lehar, Bellini, Strauß, Massenet, Brahms, Dvorak gibi bestecilerin oda müziği eserlerini, operet ve opera aryalarını seslendirdim. Bu tarihi tiyatroda, güzel atmosferde…
— Pervin Chakar (@PervinChakar) November 20, 2023

Özel'in bu jesti CHP cenahında tartışmalara neden oldu. Gazeteci Yılmaz Özdil sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "Her şeye itiraz etmeyin, değişime bir şans verelim diyorlardı, buyrun… Yerel seçimin seçim afişi Akp’ye hediye edildi!" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mesele sanat, opera, el opme degil FAZIL, mesele AMERIKANCI SIYONAZININ KIRALIK KATILI HEDEPCHPKK VE SIYONAZILERE G.MILLI FEDAILIK KUVAYI MILLIYEYI RED!!! SEN HALA ANLAMADIN MESEKEYI 3-5 AGAC, 3-5 SARKI ZANNEDIYORSUN

.......hem ogun samas denen hrant dinki siyonazi feto adina katledeni hapiste ziyaret etmek, hem h.dink cinayetini istismar etmektir!! UYAN DA KONSERE GIDELIM!

Ahmet

Bence Kürt olması değil bölücü pkk yanlısı olması rahatsız etti Yılmaz Özdili
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23