BSCRS Başkanı Dr. Blanckaert, İstanbul'da Trinova deneyimlerini anlatacak

Belçika Katarakt ve Refraktif Cerrahlar Derneği Başkanı Dr. Johan Blanckaert, "dünyanın ilk ve tek" sinüzoidal trifokal göz içi merceği Acriva Trinova ile ilgili deneyimlerini paylaşacak

23 Nisan 2019 Salı 09:29
BSCRS Başkanı Dr. Blanckaert, İstanbul'da Trinova deneyimlerini anlatacak

İSTANBUL (AA) - Belçika Katarakt ve Refraktif Cerrahlar Derneği (BSCRS) Başkanı Dr. Johan Blanckaert, "dünyanın ilk ve tek" sinüzoidal trifokal göz içi merceği Acriva Trinova ile ilgili deneyimlerini yarın İstanbul’da anlatacak.

VSY Biotechnology açıklamasına göre, Dr. Blanckaert, VSY Biotechnology tarafından tasarlanarak üretilen "dünyanın ilk ve tek" sinüzoidal trifokal göz içi merceği Acriva Trinova ile gerçekleştirdiği katarakt ve refraktif cerrahilerinden elde ettiği sonuçları anlatmak üzere İstanbul’a geliyor.

VSY Biotechnology tarafından yarın Çırağan Sarayı’nda yapılacak tanıtım toplantısında Blanckaert, Türk göz hekimleri ile Trinova deneyimlerini paylaşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dr. Blanckaert, şunları kaydetti:

"Acriva Trinova, katarakt ve refraktif hastalarıma tüm mesafelerde görüş üstünlüğü sunuyor ve olumlu özellikleri ile hastalarım arasında kabul görüyor. Trinova’yı miyop ve emetrop hastalarımı da kapsayan geniş bir kitleye güvenle sunabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hastalarımda gece parlamalarına halo ve glare şikayetlerine rastlamamış olmam da memnuniyet ve güven verici."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Nisan 2019 Salı 09:29

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019