“Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Nevşehirli gençler Kilis’te

Nevşehirli gençler “Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler.

23 Temmuz 2019 Salı 10:59
“Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Nevşehirli gençler Kilis’te

Nevşehirli gençler “Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler.


İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında kültürler arası kaynaşmanın sağlanması ve sosyal sorumluluk çalışmaları için bir araya gelen Nevşehirli gençler Kilis Valisi Recep Soytürk’ü ziyaret etti. Gençler, kentin karihi ve turistik mekanlar ile okul ve esnafları da gezdi. Vali Soytürk, Kilis’in çok eski tarihi dokulara ev sahipliği yaptığını belirterek öğrencilerden buraları muhakkak ziyaret etmeleri konusunda tavsiyede bulundu. Öğrencilerin Valilik ziyaretlerinin ardından Vali Soytürk, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.


Öte yandan Nevşehirli gençlerin Türkiye’nin kültürel zenginliklerin tanıtılması ve okullar arasında köprüler inşa edilmesi, karşılıklı saygı ve sevgi kültürü oluşturulmasının amaçlandığı "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Vali Soytürk ile bir araya geldiği belirtildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Temmuz 2019 Salı 10:59

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    26 Ağustos 2019