Bilecik’te Minik Gamzeler 23 Nisan Şenliği düzenlendi

Bilecik’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ’’Minik Gamzeler 23 Nisan Şenliği’’ düzenlendi.

22 Nisan 2019 Pazartesi 17:36
Bilecik’te Minik Gamzeler 23 Nisan Şenliği düzenlendi

Bilecik’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ’’Minik Gamzeler 23 Nisan Şenliği’’ düzenlendi.


Bilecik Valisi Bilal Şentürk, merkez Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlköğretim Okulundaki şenlikte, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Minik Gamzeler Derneğince güzel bir etkinlik düzenlendiğini belirterek, Türk toplumunun üzülmesi gereken yerde üzüldüğünü, sevinmesi gerektiği yerde de sevinmesini bildiğini kaydetti.


Böyle bir toplum olmaktan her zaman gurur duyduklarını vurgulayan Vali Şentürk, ’’Güçlü bir toplumuz ve geleceğimizde daha güçlü olacak. İnsanlar farklı sebeplerdenmutlu olurlar. Esas olan başkasının mutluluğundan mutlu olabilmek. Derneğimiz, başkalarını mutlu ederek, mutlu oluyorlar. Valilik olarak sizin mutluluğunuza katkı sağlamak için çalışıyoruz. İnşallah geleceğinizi daha iyi şekilde inşa edeceğiz. Hayallerinize ulaşmak için çaba sarf etmelisiniz. Öncelikle ülkenizi, bayrağınızı, ailenizi ve arkadaşlarınızı sevin. Böyle olursa yarınımız parlak olur” ifadelerine yer verdi.


Konuşmanın ardından hayallerinde olan çocuklara bisiklet ve çeşitli hediyeler veren Vali Şentürk ve eşi Münevver Şentürk, Minik Gamzeler Derneğince çocuklar için hazırlanan oyun alanındaki etkinlikleri izledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi 17:36

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Mayıs 2019