Bilecikli yazar ve şairler bir araya geldi

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği etkinlikte Bilecikli yazarlar, şairler, gazeteciler, radyo ve televizyoncular bir araya geldi.

20 Nisan 2019 Cumartesi 13:22
Bilecikli yazar ve şairler bir araya geldi

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği etkinlikte Bilecikli yazarlar, şairler, gazeteciler, radyo ve televizyoncular bir araya geldi.


Türkiye’nin dört bir tarafında ikamet eden Bilecikli yazarlar, şairler, gazeteciler, radyo ve televizyoncular Bilecik’te ilk kez düzenlenen etkinlikte buluştu. Pazaryeri Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu, il genel meclis üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları ve davetliler katıldı. Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin yaptığı açılış konuşmasında, "Pazaryeri ilçemizde halk eğitim müdürümüzün katkılarıyla Bilecik’te yine bir ilki gerçekleştirerek bugün burada siz değerli hemşehrilerimiz, yazarlarımız, şairlerimiz, gazetecilerimiz, radyo ve televizyoncu arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Ey kalemin erbapları; sevdalısı olduğumuz ilçemiz Pazaryeri’ne, sevdalısı olduğumuz güzel ilimiz Bilecik’imizi tanıttığınız için kaleminize sağlık, ayaklarınıza sağlık, yüreğinize sağlık, hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Bu güzel programa hepinize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.


Şairlerin şiirlerini okuması ile devam eden program, yazarların kitaplarının yer aldığı sergi açılışı ile devam etti. Programa katılan Bilecikli yazarlar, şairler, gazeteciler, radyo ve televizyonculara Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi tarafından teşekkür belgesi verildi. Kitap sergini gezen Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu yazarlardan kitapları hakkında bilgi aldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Nisan 2019 Cumartesi 13:22

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    26 Mayıs 2019