Beyazıt'taki düzenlemede gecikme Tahtakale'yi bu hale getirdi

Geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Beyazıt’ta çevre düzenlemesinin yapılacağını söyleyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun çevre düzenlemesini hızlandırmak yerine seyahate çıkması Eminönü Tahtakale’nin su altında kalmasına neden oldu.

17 Ağustos 2019 Cumartesi 17:20

Bugün İstanbul’da sağanak yağış hayatı felç etti. Yağıştan etkilenen bölgelerden biri de Tahtakale oldu. Geçtiğimiz günlerde Beyazıt’a yaptığı ziyarette bölgede çevre düzenlemesi yapılacağını söyleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun düzenlemeyi hızlandırması yerine ziyaretlere çıkması Tahtakale’nin de sağanaktan etkilenmesine neden oldu. Bölgede sokaklarda akan yağmur suları birçok iş yerini su altında bırakırken, vatandaşlar ihmale büyük tepki gösterdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Ağustos 2019 Cumartesi 17:20

YORUM YAZ

  • yücelyücel29 gün önce
    Üzülmüyorum hak eden hak ettiği ile yönetilir, istanbul seçmedi mi bu adamı şimdi kimse sızlanmasın
  • mustafamustafa1 ay önce
    ADİ ŞEREFSİZ NAMUSSUZ KOS KOCA METROPOL ŞEHRİ ÜÇÜNCÜ DÜNYA ÜLKESİNE ÇEVİRİP TATİLE KAÇTI. EKREM PAPAZOĞLU BELEDİYECİLİKTEN BU KADAR ANLIYOR. İŞTE CHP BELEDİYECİLİĞİ BU. HALK ÖLSÜN MALI TALAN OLSUN UMURLARINDA DEĞİL YETERKİ KENDİ TATLI CANLARI ACIMASIN KEYİFLERİ BOZULMASIN. BEN BU KEMALİST CHP TAYFASININ VE BU TAYFAYA OY VERENLERİNDE TAAAAAAAA A.M.K.
  • AliAli1 ay önce
    Esselamünaleyküm bunlar belediyecilikden ne anlar Istanbullular böyle istedi sayin yildirim kazansaydi Istanbul bir Istanbul daha olurdu

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Eylul 2019