Cumhurbaşkanlığı'ndan Murat Alan'a yapılan terör saldırısına sert tepki

Yeni Akit Haber Müdür Murat Alan'a cuma namazı çıkışı yapılan alçak saldırıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter'dan tepki gösterdi.

14 Haziran 2019 Cuma 18:47
Cumhurbaşkanlığı'ndan Murat Alan'a yapılan terör saldırısına sert tepki

Yeni Akit Haber Müdürü Murat Alan'a cuma namazı çıkışı yapılan alçak saldırıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter'dan tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Fahrettin Altun, Yeni Akit Haber Müdür Murat Alan'a yönelik saldırıyla ilgili dikkat çeken bir mesaj paylaştı. Sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşımda bulunan Altun, "Herkes bilmelidir ki bu saldırının failleri adalet önünde hesap verecektir." dedi.

Altun'un paylaşımı şu şekilde:

"Saldırının failleri hesap verecek"

"Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan'a yapılan saldırıyı kınıyoruz. Şiddet hiçbir koşulda tasvip edilemez. Konunun takipçisiyiz. Herkes bilmelidir ki bu saldırının failleri adalet önünde hesap verecektir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma 18:47

YORUM YAZ

 • AliAli11 gün önce
  Ben de Fahrettin i anlayamadim. Uç gun onceki beyani algi seline goreydi. Es bire deli ruzgar ne yandan esersen es. Akitim ne firtinalara dayandi.
 • SerdarSerdar11 gün önce
  Düşmanlarınızı kazanmak ıçın dostlarını ihmal edenlerin durumuna düşmeyin.
 • ahmetahmet11 gün önce
  bugün ve daha önceden gazetecilere şerefsizce yapılan saldırılara Beştepe daha önce niye tepki vermedi şimdi veriyor? unutulmaması gereken saldırya maruz kalanlar ÖNCE İNSAN. bir insan bir insana bunu nasıl yapar?
 • Ç.Buyukozdemir Ç.Buyukozdemir 11 gün önce
  Geçmiş olsun.Allah acil şifalar nasib eylesin. Faillerinin de belasını versinZulüm, kimden kime gelirse gelsin hepsinin karşısındayız.Bu zülüm de çok açık bir şekilde tehdit ve hedef gösterme söz konusu .Fikirlere karşı fikirle karşılık veremeyen aciz, zavallı insanlar kaba kuvvetle zulümle karşılık verir.Zalimin karşısında, mazlumun yaninda birisi olarak diyoruz ki : Zalimleri için yaşasın Cehennem.
 • Mehmet GökdemirMehmet Gökdemir11 gün önce
  Bu korkak alçaklara en agır ceza verilmeli
 • Cengiz Cengiz 11 gün önce
  Fikirlere karşı fikirle cevap veremeyen zavallı, aciz ,zalimlerin başvurduğu usul.Zalimler için yaşasın Cehennem.
 • Cengiz Cengiz 11 gün önce
  Şiddetle kınıyoruz. Allah acil şifalar nasib eylesin. Bu alçak zulmü yapanların ve mazlumlara zulüm eden tüm zalmlerin Allah belasını versin.
 • 10 fakir10 fakir11 gün önce
  ..Bulent ben, seni bir elime gecirsem, 10 tane fakir doyururdum.
 • FeritFerit11 gün önce
  Hükümetin bu olayın takipçisi olacağına ve bu olayı azmettirenleri bulup çıkartmasında üzerine düşeni yapacağını umuyoruz aksi taktirde hükümete güvenimiz sarsılacak çünkü bu meydanı üç beş yahudi rum kırmasına bırakmıyacağını umuyoruz.
 • 11 gün önce
 • KaanKaan11 gün önce
  Yeniden Refah Partisi hayırlı olsun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Haziran 2019