Berberler ve Kuaförler Odasından iftar yemeği

Malatya Berberler ve Kuaförler Odası tarafından iftar yemeği verildi.

24 Mayıs 2019 Cuma 15:18
Berberler ve Kuaförler Odasından iftar yemeği

Malatya Berberler ve Kuaförler Odası tarafından iftar yemeği verildi.


İftar programına Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Ramazan Toptaş, Malatya Fırıncılar Oda Başkanı Mehmet Büyükelçi, Battalgazi Esnaf Odası Başkanı Adil Culha, berberler ve kuaförler katıldı.


Açılış konuşmasını gerçekleştiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Ramazan’ın tüm İslam Alemine huzur getirmesinitemenni ediyorum. Ramazan ayında tutmuş olduğunuz oruçlar ve ibadetlerin Allah katında kabul olması diliyorum. Malatya’mızda ramazan çok güzel geçiyor, berberler ve kuaförler odası olarak gerçekten birlik ve beraberlik içerinde hareket etmenizden dolayı sizleri tebrik ediyorum” dedi.


Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Ramazan Toptaş ise, oda olarak Malatya’ya Berber Akademisi kazandırmak istediklerini ifade ederek “Bu akademi için bize bir yer lazım.Başkanımız da burada bize 200 kişilik bir yer lazım sadece yer istiyoruz kirasını biz verelim iş yerlerini biz iç dizaynı yapalım, biz oda olarak akademi olarak eğitim vereceğiz berberler ve kuaförlere ücretsiz eğitim vereceğiz . Başkanımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 15:18

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Haziran 2019