Belediye hizmette atağa kalktı

Kilis Belediyesi havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte hizmet götürmekte atağa geçti.

26 Nisan 2019 Cuma 13:10
Belediye hizmette atağa kalktı

Kilis Belediyesi havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte hizmet götürmekte atağa geçti.


Kilis Belediyesi, kent genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Kilis Belediyesine bağlı, Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Akpınar Mesire Alanının çevre düzenlemesi, çiçek ve ağaç dikimine devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Stadyum yanında bulunan yolda asfalt çalışmalarına start verirken, Egemenlik Caddesinde tahrip olan asfalt sökülerek yeni asfalt çalışmasına başladı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kent merkezindeki sebze-meyve türü ürün teşhir edilen manav, market türü işletmelere yönelik denetimler gerçekleştiriyor. Zabıta ekipleri, İş yerlerinin iş yeri açma ve çalışma ruhsatının olup olmadığı, irsaliye fatura kontrolü, işgal gibi konularda denetim gerçekleştirdi.


Mezarlık Müdürlüğü ekipleri, mezarlık içerisinde büyüyen yabani otların temizliği ve çeşmelerin bakımı çalışmalarına devam ediyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Nisan 2019 Cuma 13:10

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ekim 2019