Belediye Başkanı Rasim Arı, Lale Caddesinde incelemelerde bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Lale Caddesinde gerçekleştirilen asfalt ve yaya kaldırımı çalışmaları inceledi.

23 Mayıs 2019 Perşembe 09:01
Belediye Başkanı Rasim Arı, Lale Caddesinde incelemelerde bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Lale Caddesinde gerçekleştirilen asfalt ve yaya kaldırımı çalışmaları inceledi.


Başkan Arı, iftar saati öncesinde beraberinde bazı birim müdürleri ile birlikte Lale Caddesinde incelemelerde bulundu. Burada gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Arı, yapımı devam eden yaya kaldırımlarını inceledi. Çalışmalara ilişkin birim müdürlerinden bilgi alan Arı, vatandaşlarla ve esnaflarla da sohbet etti.


Cadde üzerindeki esnafları işyerlerinde ziyaret eden Arı, esnafların ve vatandaşların belediye hizmetlerine ilişkin görüş ve taleplerini dinledi.


Lale Caddesindeki alt yapı ve asfalt çalışmalarının çalışmaların büyük bir özveri ile gerçekleştirildiğini ve modern bir görünüme kavuşturulduğunu kaydeden Başkan Arı: “Şehir içi yollarımızdaki ve ana caddelerimizdeki alt yapı ve asfalt sorununu tamamen çözeceğiz. Bunun için gece gündüz demeden çalışacağız. Bu konuda bizlere gösterdikleri sabır ve verdikleri destek için esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onlar bize inanıyor ve güveniyor. Biz de onları mahcup etmemek için tüm gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mayıs 2019 Perşembe 09:01

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Haziran 2019