BBP Genel Başkanı Destici’den, Savcı Sayan’a ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ı ziyaret etti. Destici, Sayan'la birlikte Ağrı'nın yeniden yapılanacağını söyledi.

22 Nisan 2019 Pazartesi 18:46
BBP Genel Başkanı Destici’den, Savcı Sayan’a ziyaret

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde Tutak Belediye Başkanlığı'na seçilen Bülent Duru’yu ziyaret için Ağrı'ya geldi.

Destici ve beraberindekiler Tutak'a hareketten önce Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Savcı Sayan tarafından karşılanan Destici, Sayan'la birlikte Ağrı'nın yeniden yapılanacağını belirtti. Destici, Ağrı'nın Savcı Sayan kararının isabetli olduğunu ifade etti. Destici'ye ziyareti için teşekkür eden Başkan Savcı Sayan, ilçe belediyeleriyle uyumlu bir çalışma göstererek Ağrı'yı hakettiği konuma taşıyacaklarını bildirdi. BBP Genel Başkanı Destici, beraberindekilerle birlikte daha sonra Tutak ilçesine hareket etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi 18:46

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019