Batman Valisi Şahin Gercüş’te muhtarlarla buluştu

Batman Valisi Hulusi Şahin, çeşitli incelemelerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Gercüş ilçesini ziyaret etti.

18 Nisan 2019 Perşembe 14:04
Batman Valisi Şahin Gercüş’te muhtarlarla buluştu

Batman Valisi Hulusi Şahin, çeşitli incelemelerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Gercüş ilçesini ziyaret etti.


İlçe Kaymakamı Mevlüt Şekerci, ilçe Belediye Başkanı Gündüz Günaydın ve ilçe kurum yöneticileri tarafından karşılanan Vali Şahin, ilçe kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam Şekerci’den kentte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Gercüş kültür ve konferans salonunda muhtarlarla buluşan Vali Şahin, devletin muhtarlara çok önem verdiğini söyledi. Vali Şahin, "Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemi biliyorsunuz. Muhtarlarımız mahalle ve köylerde devletin temsilcileridir. Biz, size sorumluluklar yükleriz ve bizim sizden beklentilerimiz olur.Sizin sözünüze itibar eder ve onu esas alırız. Mahallesinde ve köyünde muhtarımız devletin imkanlarını, ihtiyaçlarını ve pozisyonunu vatandaşa anlatacak. Vatandaşın da sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını devletin ilgili birimlerine aktaracak. Burada ikisinin de dengeli yapılması gerekiyor. Köylerin altyapı ve üstyapı sorunlarının giderilmesi konusunda da hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sezonun açılmasıyla birlikte köylerimizin sorunlarını ihtiyaç önceliğine göre imkanlar doğrultusunda gidereceğiz" dedi. x


Konuşmanın ardından, muhtarların, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Şahin, not alarak sorunların çözümü konusunda gerekenin yapılacağını ifade etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 14:04

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    26 Mayıs 2019